« zpět

Představujeme novinku Sophos DNS

Představujeme novinku Sophos DNS

14.12.2023 -


Vylepšené zabezpečení internetu a webu

Sophos DNS Protection přidává další vrstvu zabezpečení pro každou síť. Řešení automaticky blokuje přístup k nebezpečným a nechtěným doménám napříč všemi komunikačními protokoly a aplikacemi, a to jak ze spravovaných, tak i nespravovaných zařízení. Ochrana DNS dokonale doplňuje a rozšiřuje vaše stávající nástroje pro zabezpečení sítě a nástroje pro zabezpečení nastavené politiky – od společnosti Sophos nebo jakéhokoli jiného dodavatele. DNS Protection může být nasazena během několika minut; nikdy nebylo snazší zavést do vaší organizace další úroveň zabezpečení.

Sophos DNS Protection je globálně přístupná služba pro doménové překlady s integrovaným řízením politik a reportováním v Sophos Central. Sophos DNS Protection je podporována inteligencí hrozeb SophosLabs v reálném čase, která chrání vaši organizaci před škodlivými aktivitami domén a umožňuje vám nastavit zásady pro kategorie domén nebo seznamy domén. Nasazením služby Sophos DNS Protection před vaším stávajícím veřejným DNS serverem můžete ve vaší síti zabránit v přístupu jakémukoli vašemu zařízení k doménám spojeným s bezpečnostními hrozbami a dalším nežádoucím webům řízeným prostřednictvím nastavení politik.  

Sophos DNS Protection doplňuje ochranu poskytovanou dalšími bezpečnostními funkcemi Sophos Firewallu. Jeho nasazení v síti chráněné Sophos Firewallem poskytuje další vrstvu ochrany, která zajišťuje ochranu všech komunikačních protokolů a aplikací proti přístupu k rizikovým nebo nevhodným doménám.

Integrovaný reporting
Sophos DNS Protection poskytuje hloubkový přehled o navštívených doménách z vaší sítě pomocí komplexního dashboardu a hlášení. Reporting bude implementován v následující aktualizaci během EAP.

Ochrana sítě
V této počáteční verzi je výběr politik a přístup k DNS Resolveru založen na původní veřejné IPv4 adrese dotazů DNS. Ochrana jednotlivých zařízení, která se přesouvají ze sítě do sítě (nebo z místa na místo), je proto nevhodná. Dynamické IP adresy jsou podporovány pokud se používají spolu s poskytovatelem DynamicDNS služeb.

Meziproduktová integrace
Data a informace protokolu Sophos DNS Protection jsou navíc sdíleny v rámci Sophos data like pro Sophos XDR a MDR pro vyhledávání hrozeb, aby pomohly odhalit aktivní protivníky a hrozby působící v síti. Sledujte další aktualizace integrace XDR jako součást EAP vývoje.

Bez příplatku pro uživatele Sophos Firewall s Xstream licencí.
Počáteční verze DNS Protection je přidána do balíčku Sophos Xstream Protection a přidává další hodnotu k této již tak výkonné sadě ochranných řešení pro stávající zákazníky Sophos Firewall.


 

 

 

 

  Innovaphone      

       

Aktuality Představujeme novinku Sophos DNS

 KONTAKT ČR

  Annex NET, s.r.o.
  Jeremenkova 88
  CZ-140 00 Praha 4
  +420 244 467 740
  +420 212 341 540


  Obchodní oddělení:
  +420 212 341 541

  Technické oddělení:
  +420 212 341 545

 KONTAKT SK

 The Europeum
 Suché Mýto 1
 SK-81103 Bratislava
 +421 917 117 078

KONTAKT MYTOCZ

Annex NET, s.r.o.
České družiny 1673/5
160 00 Praha 6
Czech Republic
+420 602 751 388

https://mytocz.eu/cs

     

     
    © 2024 Insion.cz