Nejvýznamnější dodavatelé

 

 

Společnost Sophos od svého založeni roku 1985 v Oxfordu vyrostla v celosvětového dodavatele bezpečnostních systémů pro ICT. Kvalitou a šířkou portfolia patři mezi špičku na světovém trhu. Partneři Sophos oceňují především channel-first strategii společnosti a individuální přistup k projektům.

Analytickou společností Gartner je Sophos dlouhodobě hodnocen jako leader hned ve třech bezpečnostních kategoriích – Endpoint Protection, Mobile Data Protection a Unified Threat Management.

Sophos se jako jediný security vendor na trhu může pochlubit vyrovnanou pozici v disciplínách síťové bezpečnosti i ochraně stanic. Díky teto strategické výhodě mohl jako první uvést na trh koncepci Synchronized Security. Spolupráce Sophos Central Endpoint s XG Firewallem přináší zákazníkům dosud nevídanou úroveň ochrany proti zákeřným kybernetickým hrozbám. Automatická reakce na problémy, zpětná analýza incidentů, odhaleni pokročilých hrozeb – to vše jsou benefity, které si nyní díky Synchronized Security mohou dovolit i malé firmy.

Německá společnost LANCOM Systems patří do skupiny Rohde & Schwarz, světoznámé firmy v oblasti špičkové měřící a radiokomunikační techniky. V rámci širokého portfolia nabízí LANCOM síťová zařízení pro LAN a WAN, routery, switche a Access Pointy s pokročilou centrální správou. Softwarově definované sítě jsou páteří každé moderní společnosti, jejich ovladatelnost a spolehlivost jsou klíčové pro hladký chod firmy. Řešení LANCOM nabízí cloudovou i on-premise variantu správy. Vyznačuje se automatizací eliminující chyby způsobené lidským faktorem, flexibilitou a pokročilým dohledem.

 

                  

 

Společnost innovaphone AG je předním evropským výrobcem IP telefonních systémů pro firemní zákazníky. Za vynikajícími technickými parametry systémů stojí bohaté zkušenosti získané v průběhu dlouholetého vývoje a provozu těchto systémů.

Široka produktová řada společnosti innovaphone pokrývá řešeni od IP PBX přes VoIP brany, IP adaptery až po špičkové IP telefony. Systémy lze jednoduše implementovat do heterogenních firemních prostředí s centralizovanou nebo distribuovanou strukturou a dále je integrovat se systémy jednotné komunikace (Unified Communication) včetně Microsoft Skype for Business.

Světoznámá značka Arcserve, dříve součást koncernu CA Technologies, se v roce 2014 stala samostatnou společností. Tento krok byl součástí strategie, podle které se Arcserve LLC chce stát malou (v řádu stovek zaměstnanců) a tudíž velmi flexibilní firmou silně orientovanou na vývoj. Vlajkovou lodí produktového portfolia je řešení Arcserve Unified Data Protection, které přináší velmi celostní a progresivní pohled na problematiku zálohování, obnovy a vysoké dostupnosti dat. Arcserve LLC sídlí v Minneapolis (Minnesota, USA) a v roce 2014 měla 600 zaměstnanců, 7 500 partnerů a přes 40 000 zákazníků v 50 zemích.

 

 

 

 

  Innovaphone      

       

Co umímeNejvýznamnější dodavatelé

 KONTAKT ČR

  Annex NET, s.r.o.
  Jeremenkova 88
  CZ-140 00 Praha 4
  +420 244 467 740
  +420 212 341 540


  Obchodní oddělení:
  +420 212 341 541

  Technické oddělení:
  +420 212 341 545

 KONTAKT SK

 The Europeum
 Suché Mýto 1
 SK-81103 Bratislava
 +421 917 117 078

KONTAKT MYTOCZ

Annex NET, s.r.o.
České družiny 1673/5
160 00 Praha 6
Czech Republic
+420 602 751 388

https://mytocz.eu/cs

     

     
    © 2024 Insion.cz