Nejvýznamnější dodavatelé

 

 

Společnost Sophos od svého založeni roku 1985 v Oxfordu vyrostla v celosvětového dodavatele bezpečnostních systémů pro ICT. Kvalitou a šířkou portfolia patři mezi špičku na světovém trhu. Partneři Sophos oceňují především channel-first strategii společnosti a individuální přistup k projektům.

Analytickou společností Gartner je Sophos dlouhodobě hodnocen jako leader hned ve třech bezpečnostních kategoriích – Endpoint Protection, Mobile Data Protection a Unified Threat Management.

Sophos se jako jediný security vendor na trhu může pochlubit vyrovnanou pozici v disciplínách síťové bezpečnosti i ochraně stanic. Díky teto strategické výhodě mohl jako první uvést na trh koncepci Synchronized Security. Spolupráce Sophos Central Endpoint s XG Firewallem přináší zákazníkům dosud nevídanou úroveň ochrany proti zákeřným kybernetickým hrozbám. Automatická reakce na problémy, zpětná analýza incidentů, odhaleni pokročilých hrozeb – to vše jsou benefity, které si nyní díky Synchronized Security mohou dovolit i malé firmy.

Společnost Ipswitch Inc., byla založena v roce 1991 a sídlí v Lexingtonu (Massachusetts, USA). Je předním světovým výrobcem softwaru pro dohled a management datových sítí LAN/WAN a řešením pro bezpečný přenos dat v Internetu. 

Ipswitch nabízí řešeni pro monitoring sítě, datových toků a výkonu aplikaci. Nova verze WhatsUp Gold 2018 je unikátní automaticky generovanými interaktivními mapami síťové infrastruktury. Díky teto a mnoha dalším chytrým funkcím je manuální práce administrátorů redukovaná na naproste minimum.

File Transfer divize firmy Ipswitch dodává systém pro bezpečny přenos dat MOVEit. Díky moderním standardům šifrovaní, garantovanému doručeni a dokonale kontrole nad dobou uloženi dat je MOVEit v souladu s nejpřísnějšími normami. Je vhodným nástrojem pro plněni požadavků GDPR při přenosu velkých objemů osobních údajů.

 


 

 

 

 

Společnost innovaphone AG je předním evropským výrobcem IP telefonních systémů pro firemní zákazníky. Za vynikajícími technickými parametry systémů stojí bohaté zkušenosti získané v průběhu dlouholetého vývoje a provozu těchto systémů.

Široka produktová řada společnosti innovaphone pokrývá řešeni od IP PBX přes VoIP brany, IP adaptery až po špičkové IP telefony. Systémy lze jednoduše implementovat do heterogenních firemních prostředí s centralizovanou nebo distribuovanou strukturou a dále je integrovat se systémy jednotné komunikace (Unified Communication) včetně Microsoft Skype for Business.

Světoznámá značka Arcserve, dříve součást koncernu CA Technologies, se v roce 2014 stala samostatnou společností. Tento krok byl součástí strategie, podle které se Arcserve LLC chce stát malou (v řádu stovek zaměstnanců) a tudíž velmi flexibilní firmou silně orientovanou na vývoj. Vlajkovou lodí produktového portfolia je řešení Arcserve Unified Data Protection, které přináší velmi celostní a progresivní pohled na problematiku zálohování, obnovy a vysoké dostupnosti dat. Arcserve LLC sídlí v Minneapolis (Minnesota, USA) a v roce 2014 měla 600 zaměstnanců, 7 500 partnerů a přes 40 000 zákazníků v 50 zemích.

           
 

 

 

 

      

Co umímeNejvýznamnější dodavatelé

KONTAKT ČR

Annex NET, s.r.o.
Jeremenkova 88
CZ-140 00 Praha 4

+420 244 467 740
+420 212 341 540
infoannexnet.cz

Obchodní oddělení:
+420 212 341 541
salesannexnet.cz

Technické oddělení:
+420 212 341 545
supportannexnet.cz  

KONTAKT SK

The Europeum
Suché Mýto 1
SK-81103 Bratislava
+421 917 117 078
salesannexnet.cz

     

     
    © 2019 Insion.cz