Aktuality

Stále v obraze

 

 

 

 

 

   

   

   

   

   

   

  Virtuální Sophos Roadshow 2018 - registrujte se na webinář 

  V uplynulých týdnech se naše Sophos Partner Roadshow podívala během turné do 10 měst ve východní a severní Evropě a k vidění byly obchodní i technologické prezentace našich bezpečnostních next-gen IT řešení. Ale abychom tato zajímavá témata zprostředkovali i těm, kteří se nemohli zúčastnit, nebo se chtějí na živé prezentace podívat znovu a třeba z trochu jiného úhlu, proto nyní nabízíme vše znovu formou živých webinářů.

  Přidejte se a uvidíte budoucnost kyberbezpečnosti. Také zjistíte, jak můžeme společně přispět k růstu vašeho podnikání s next-gen řešeními Sophos.

  Podívejte se níže na náš kalendář webinářů Sophos Partner Roadshow 2018 a zaregistrujte se ještě dnes.

  Poznámka: Pokud se našeho webináře nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat. Po události automaticky obdržíte odkaz na záznam akce a prezentaci.

  Přehled webinářů
  (Webináře jsou pouze pro resellery)

  Datum Název webinářeOdkaz

  27.11. 
  10:00

  Nahlédněte do budoucnosti: Podívejte se, jak může vaše společnost těžit z pokročilých technologií, jako je umělá intelligence (čeština)

  Záznam

  28.11. 
  13:30

  Úspěšné obchodní projekty se Sophosem – nástroje Partnerského portálu, licencování, správa příležitostí a případů, atd (angličtina)

  Záznam

  29.11. 
  10:00

  Přehled MSP pro nové partnery – nastartujte růst svého podnikání pomocí spravovaných služeb (angličtina)

  Záznam

  29.11.

  11:00

  Sophos MSP pro pokročilé – Tipy & Triky pro aktviní MSP partner (angličtina)

  Záznam

  30.11. 

  10:00

  Sophos Marketing & Nástroje generování leadů – Kampaně, odkazy Referral ID, Webinar-in-a-Box, Synchronizace novinek, společný marketing se Sophosem (angličtina)

  Záznam

  04.12.

  10:00

  Objevte budoucnost nové generace ochrany koncových bodů a sítí: Technologický update & Roadmapa (čeština)

  Záznam

  05.12. 

  10:00

  Platforma Sophos Central – Živá ukázka sjednocené konzole pro správu Vašich Sophos produktů (angličtina)

  Záznam

  06.12. 

  10:00

  Synchronized Security v akci – Anatomie útoku (angličtina)

  Záznam

  10.12. 

  10:00

  Aktuality z technické podpory – Struktura Sophos technické podpory & aktualizace procesů (angličtina)

  Registrace

  11.12. 

  10:00

  Certifikační tréninky – Struktura certifikací, požadavky pro partnerské úrovně, nové online & onsite kurzy (angličtina)

  Registrace

   

   

   

   

  Sophos Wireless Promotion
  Platí do 31. března 2019
  Sophos Wireless poskytuje jednoduchý a efektivní způsob správy a zabezpečení vaší bezdrátové sítě. Toto řešení můžete používat buď samostatně nebo jako součást vašeho bezpečnostního cloud-managed řešení Sophos Central. 

  Mezí výhody patří:

  • Jednotná konzole pro správu vašeho bezpečnostního řešení
  • Přehled o stavu vašich sítí a připojených klientů
  • Jednoduché nastavení a konfigurace

  Sophos je jediným dodavatelem, který nabízí jednotnou management konzoli pro správu Wi-Fi, ochrany koncových bodů, mobilních zařízení, e-mailů, šifrování a ochrany serverů. Díky této promo akci máte nyní šanci zakoupit toto řešení se slevou 30%!

  Představte svým zákazníkům tuto skvělou příležitost jak přejit ze Sophos UTM na Sophos Central Wireless.  Dáte jim tak k dispozici lepší výkon Wi-Fi, lepší přehled a kontrolu nad svými prostředky a navíc se jim otevřou dveře do světa synchronizované bezpečnosti.

  Více zde.

  Double DR% PROMO

  Společnost Ipswitch vám přináší zajímavou promo akci na WS_FTP Server s až dvojnásobnou slevou za registraci obchodního případu.
  Toto promo platí pouze pro nový 2017 WS_FTP Server Secure a Premium Edition (kromě Basic), Single Server Licenses & Site Licenses (také licence s Failover; NEPLATÍ pro neprodukční licence).

  Toto promo platí: od 22.řijna 2018 do 28.prosince 2018.

  *Poznámka: pro registraci případu je nutné mít potvrzení od vašeho regionálního zástupce.
  Jakékoliv cenové nabídky (vč. nabídek po „staré ceně“), je třeba přepočítat s novou promo cenou.

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení. 

  Sophos boduje v Gartner MQ 2018 v kategorii UTM

  Společnost Sophos dosáhla dosud nejlepšího výsledku v kategorii UTM v hodnocení společnosti Gartner. Potvrzuje tak rostoucí trend posledních let, zatímco konkurence stagnuje či upadá.

  Ve srovnání s rokem 2017 se Sophos posunul výš na obou osách - completeness of vision a ability to execute. Oba hlavní konkurenti, Fortinet a Check Point, naproti tomu ztratili. Díky produktové řade XG Firewall tedy Sophos upevnil svou pozici leadera a na ose completeness of vision dokonce předčil všechny své konkurenty.

  Na obrázku vidíte srovnání UTM MQ z roku 2017 (prázdné kroužky) a 2018 (plné kroužky). Více zde.

  Sophos Partner Roadshow 2018

  Opět se blíží oblíbená akce Sophos Partner Roadshow. Máte jedinečnou příležitost se potkat se zástupci společnosti Sophos. Připojte se k nám. Seznamte se s novinkami z oblasti kybernetické bezpečnosti a diskutujte s námi, jak rozvinout Vaše obchodní příležitosti se Sophos Next-Gen produkty. Můžete se těšit na den plný vzrušujících témat:

  •    Produktové plány a výhledy, technologické novinky a obchodní strategie: Intercept X, Deep Learning, EDR Preview, XG Firewall vč. v17.5 Preview
  •    Kulatý stůl s našimi odborníky: Sophos Central, možnosti podpory, prodejní nástroje a mnoho dalšího
  •    Případové studie o Synchronized Security s našimi lokálními zástupci a živé ukázky: Anatomie útoku
  Ale to je jen výběr několika zajímavostí. Kompletní program a další podrobnosti najdete zde.
  Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost a přijďte si popovídat o budoucnosti kybernetické bezpečnosti. Těšíme se na vás na Sophos Partner Roadshow! Zaregistrujte se již nyní! 

   

   

  Distributor Pricing: výpočet ceny pro zákazníka/partnera

  SKUPůvodní
  cena MSRP
  SlevaPromo
  cena  MSRP

  Partnerská cena

  WR-6EKW-0800

  111 745,-
  Kč bez DPH
  32 860,-
  Kč bez DPH
  78 885,-
  Kč bez DPH

  Dle statutu/
  na dotaz

  WR-6FZZ-0800

  167 602,-
  Kč bez DPH
  41 268,-
  Kč bez DPH
  126 334,-
  Kč bez DPH

  Dle statutu/
  na dotaz

   

  Promo akce na WS_FTP Server 2018

  Společnost Ipswitch vám přináší zajímavou promo akci na září, která nabídne velké úspory při koupi licence WS_FTP Premium Server.

  WS_FTP Server Premium za speciální cenu.
  Tato promo akce obsahuje pouze níže uvedené produkty. V případě požadavku na jiné licence, prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.
  Nabídky a SKU: 

  WR-6EKW-0800

  WS_FTP Server Premium + 1 rok podpory

  WR-6FZZ-0800

  WS_FTP Server Premium s Failover + 1 rok podpory

  Promo neplatí pro starší nabídky balíčků!
  Poznámka: Pro tuto promo akci (New licence Promo) je vyžadována registrace obchodního případu na partnerském portálu. Pro přístup do portálu a registraci případu se informujte u svého obchodníka v Annex NET s.r.o. Všechny dříve vytvořené cenové nabídky (dle původní ceny) je třeba přepočítat.

  Nabídka platí do 28. září 2018. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení. 

  Úspěšná migrace z ISDN na All IP

  Společnost innovaphone vydává dokument o řešení “All IP”, ve kterém se zamýšlí nad novými možnostmi, které toto řešení přináší. Zároveň uvádí, jaké nezbytné kroky je třeba pro úspěšnou změnu uskutečnit a na co si májí společnosti dávat pozor při implementace nové technologie. Stejně jako probíhal v Německu přechod z analogových linek na ISDN v devadesátých letech, probíhá v současnosti éra přechodu na IP protokol v celé Evropě.
  Více zde.

   

  FullGuard XG SG Promo EE

  Získejte 100% slevu na hardware firewallů řady Sophos SG nebo XG při nákupu nové tříleté subskripce Sophos SG/XG FullGuard Plus!
  FullGuard Plus v sobě obsahuje všechny základní licence Sophos. V jednom cenově výhodném balíčku získáte kompletní zabezpečení sítí pro vaše zákazníky: Essential Firewall, Network Protection, Web Protection, Email Protection, Wireless Protection, Web Server Protection a Sandstorm.
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  FullGuard XG SG 1xx Promo

  Získejte 100% slevu na hardware firewallů řady Sophos SG nebo XG 1xx(w) při nákupu nové tříleté subskripce Sophos SG/XG FullGuard!
  Sophos SG/XG FullGuard v sobě obsahuje všechny základní licence Sophos. V jednom cenově výhodném balíčku získáte kompletní zabezpečení sítí: Essential Firewall, Network Protection, Web Protection, Email Protection, Wireless Protection, a Web Server Protection.Řešení Sophos SG/XG 1xx(w) Series firewall nabízí výjimečný výkon ve své třidě a má stejně široké spektrum bezpečnostních prvků jako všechna naše řešení, Je to výborné řešení jak pro malé a střední podniky, tak i pro pobočky.
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

   

   

   

   

  Enduser & Server Protection Promo

  Ochrana Sophos endpoint zabezpečí koncová zařízení uživatelů od jejich PC přes chytré telefony, tablety až po laptopy, aniž by je omezovala v práci.

  Pusťte se do prodeje již teď a získejte slevu 50 % na celou řadu licencí Sophos Endpoint, Mobile a Server a to jak ve verzi lokální nebo verzi cloud přes Sophos Central. Tato promo akce se vztahuje na jednoleté, dvouleté a tříleté licence do max. počtů 500 uživatelů. 
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  Sophos zavedl do svého next-gen antiviru metodu Deep Learning, která využívá umělé inteligence k učení se na milionech vzorků. 
  Deep learning narozdíl od běžného strojového učení simuluje neuronové sítě lidského mozku a dosahuje bezkonkurenčních výsledků. Při minimálním zatížení RAM (cca 20 MB) exceloval Intercept X v testech AV-TEST a VirusTotal. V souvislosti se zavedením Deep Learning dojde od 2. dubna k mírnému navýšení ceny Interceptu X.
  Intercept X je možné též zakoupit ve výhodném balíčku s Endpoint Protection Advanced. Tato kombinace zajistí zákazníkům tu nejvyšší dostupnou ochranu koncových stanic.

  Produktový list Intercept X Deep learning stahujte zde

  V případě otázek kontaktujte naše obchodní oddělení.

   

   

   

   

        

  Aktuality

  KONTAKT ČR

  Annex NET, s.r.o.
  Jeremenkova 88
  CZ-140 00 Praha 4

  +420 244 467 740
  +420 212 341 540
  infoannexnet.cz

  Obchodní oddělení:
  +420 212 341 541
  salesannexnet.cz

  Technické oddělení:
  +420 212 341 545
  supportannexnet.cz  

  KONTAKT SK

  The Europeum
  Suché Mýto 1
  SK-81103 Bratislava
  +421 917 117 078
  salesannexnet.cz

    

    
   © 2018 Insion.cz