Aktuality

Stále v obraze

 

 

 

 

 

   

   

   

   

   

   

  Webinář What´s New: LANCOM Roadmap Introduction


   

  Společnost LANCOM, která se zabývá vývojem síťových produktů pro SD-WAN, SD-LAN a enterprise WIFI řešení, připravuje pro své partnery a distributory zajímavé webináře.
  Webinářem What´s New: LANCOM Roadmap Introduction Vás provede presales inženýr Lutz Linzenmeier, ve kterém Vám představí plánované funkce a připravované novinky ze světa produktů a řešení LANCOM.

   

  Webináře nebudou nahrávány. Proto je registrace a účast na webináři pro distributory a stávající i nové partnery důležitá a vřele Vám ji doporučujeme! 
   

  What´s New - LANCOM Roadmap Introduction

  Kdy: 

  11.08.2020    10:00 - 11:30   zaregistrujte se zde
  10.09.2020    15:00 - 16:30   zaregistrujte se zde

  Webinář proběhne v anglickém jazyce. 
   

  Nová verze WhatsUp Gold 2020!

   

   

  Společnost Progress s potěšením oznamuje, že od 25. června 2020 je k dispozici nová verze WhatsUp Gold 2020, která usnadňuje rychlejší hledání a řešení problémů díky vylepšením v grafickém rozhraní, větší škálovatelnosti, integrace, mapování a reportingu. WhatsUp Gold 2020 je bezplatný upgrade pro všechny zákazníky s aktivní službou „Service Agreement“ a zahrnuje:

  • Vlastní ikony zařízení: nenašli jste v knihovně ikonku, která by se vám hodila? Od teď si můžete nahrát svou vlastní a mapa bude vypadat přesně dle vašich potřeb a nyní dokonce s pulsujícími ikonami, které indikují změny statusu

   

  • Nové a vylepšené reporty: nové reporty poskytnou více možností zobrazení vaší sítě s menším počtem kliknutí. Můžete filtrovat „Live Activity Report“ dle zařízení nebo skupin téměř v reálném čase, uvidíte detailnější zobrazení všech monitorovaných zařízení a služeb, zobrazí se vám více informací o IP/MAC adresách, atd.   
  • Více REST API pro monitorování: automatické přiřazování, dotazování, aktualizace a mazání monitorů skriptováním pro rychlejší správu dynamických sítí
  • Volitelný časový limit prohlížeče: nastavení automatického odhlášení pro vyšší bezpečnost nebo žádný časový limit pro vstup přes webové rozhraní do síťového operačního centra (NOC)
  • Vylepšení škálovatelnosti: včetně lepšího využití paměti serveru pro rychlejší tvorbu map a lepší počítání odkazů v síťové mapě

  Konkrétní informace o všech vylepšeních této verze naleznete v WhatsUp Gold release notes.
  Důležité: Po upgradu WhatsUp Gold, prosím, restartujte server WhatsUp Gold a vymažte mezipaměť a místní úložiště prohlížečů na všech počítačích, které mají přístup k serveru WhatsUp Gold.
  Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

   

  Hosting hlasových konferencí bez potřeby vlastního hardwaru

  Audio a videokonferenční systémy jsou stále rostoucím trendem nejen od vypuknutí pandemie. Již dlouho jsou nedílnou součástí obchodní komunikace napříč různými pracovišti. Zaměstnanci se mohou flexibilně rozhodnout, zda budou pracovat v kanceláři, doma nebo na cestách. Spokojenost zaměstnanců se proto zvyšuje, zatímco se (cestovní) náklady snižují.

   

  Aby bylo možné zprovoznit audio a video konference na innovaphone PBX, bylo nutné mít určitý hardware. Díky Soft Conferencing (k dispozici od verze V13r1 SR13) lze nyní uspořádat audio a video konference bez potřeby VoIP brány s konferenčními kanály

  Soft Conferencing podporuje hlasový přenos prostřednictvím hlasového kodeku G.711 a lze jej nastavit pomocí dalšího rozhraní (Soft Conferencing Interface – SCNF). Toto rozhraní lze aktivovat jak na IPVA (virtuálním prostředí), tak na našich innovaphone VoIP bránách začínaje od IPXX11.

  Nové možnosti s funkcí Soft Conferencing:

  • Konference ve virtualizovaném prostředí (IPVA):

   Standardně se používá pro vytváření konferencí v rámci innovaphone myApps Cloud. Zde jsou audio a video konference nastaveny bez hardwaru prostřednictvím aktivace rozhraní Soft Conferencing na IPVA.
  • Soft Conferencing jako upgrade nebo doplněk pro VoIP brány:

   Pokud brána VoIP neposkytuje dostatek dostupných kanálů pro audio nebo video konference, nebo pokud se používá brána bez integrovaných hardwarových kanálů, lze aktivovat rozhraní Soft Conferencing, takže stávající hardware je upgradován nebo dovybaven. To platí pro všechny brány innovaphone z IPXX11 (s integrovanými hardwarovými kanály nebo bez nich).

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

   

   

  Produkt měsíce – IP62
  WiFi telefon pro kancelářské použití

  IP WiFi telefon IP62 je vhodný pro použití v kancelářském prostředí. Může být používán jako běžná pobočka ústředny innovaphone PBX nebo společně se stolním telefonem a se stejným telefonním číslem. WiFi připojení umožňuje uživateli pohybovat se do vzdálenosti více než 100 m od základnové stanice.

  innovaphone IP62 je první VoWiFi bezdrátový telefon, který funguje ve všech typech sítí IEEE802.11a/b/g/n. IP62 plně podporuje standard IEEE802.11n, který je navržen pro přenos hlasu v datových sítích bez negativního dopadu na jejich výkon. Telefon podporuje protokoly SIP a H.323, díky čemuž je zcela kompatibilní s innovaphone PBX se všemi jejími standardními funkcemi.

   

  Některé technické parametry:

  Barva: černá

  Velikost: 134 x 53 x 26 mm

  Displej: LCD, více než 65.000 barev, 28 x 35 mm (176 x 220 pixelu), podsvícení LED bílé

  Váha 135 g (včetně baterie a klipu)

  WLAN – počet sítí: 4 systémy, automatický výběr a manuální výběr

  Podpora sítí: 802.11 a/b/g/n (MCS0-7, 20 MHz, 800nS GI)

  Stupeň krytí: IP44

  VoIP protokoly: H.323 / SIP Verze 2, v souladu s  RFC 3261/SIP přes UDP, TCP, TLS / RTP, SRTP (SDES), RTCP, ICE
  Více zde.
   

  Promo akce platí: 1.7.2020 – 30.9.2020
  * Poznámka:

  Tato promo cena nezahrnuje náklady na dopravu
  Výrobek IP62 se dodává bez nabíječky (kód produktu (EU): 50-00060-001)

  Promo akci nelze kombinovat s jinými slevami nebo promo akcemi

  Promo akci mohou využít všichni prodejci společnosti innovaphone bez ohledu na úroveň jejích certifikace.

  Společnost innovaphone AG si vysloveně vyhrazuje právo provádět změny nebo opravy akce, zejména z důvodu chyb. Zároveň si vyhrazuje právo ukončit promo akci předčasně před uvedeným termínem. 

  Platí všeobecné podmínky innovaphone AG.
  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  XG Firewall Promo akce

   

  Využijte nabídku na ochranu sítě s technologií nové generace - firewallem Sophos XG a získejte až 100% slevu na hardwarové zařízení.

  Podmínky: při objednání Sophos XG Firewall včetně balíčku 1, 2 nebo 3leté subskripce FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard nebo EnterpriseGuard Plus a získáváte následující bonus:

   

  • 50% slevu na HW zařízení při nákupu jednoleté subskripce
  • 75% slevu na HW zařízení při nákupu dvouleté subskripce
  • 100% slevu na HW zařízení při nákupu tříleté subskripce
  • 50% slevu na jakékoliv Sophos Central licence
    

  Pro vybavení objednávky je potřeba objednat hardware společně s příslušným jednoročním, dvouletým nebo tříletým předplatným na FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard nebo EnterpriseGuard Plus.  Sophos Central licence musí být uvedeny na stejné objednávce s výše uvedenými licencemi pro získání slevy.

  Jednotlivé obchodní případy je nutno předem zaregistrovat na Sophos Partner portálu. 
  Akce neplatí pro modely XG 86, XG 86w, XG 106 a XG 106w.
  Platí pro objednávky zaslané do 30.9.2020. Neváhejte a obraťte se pro podrobnější informace na naše obchodní oddělení!
  Promo akce platí do: 30. září 2020

   

  PROMO akce na zabezpečení koncových bodů a serverů

  Získejte tříletou licenci za cenu jednoleté licence, tedy dva roky licence jsou zdarma!
  Kybernetické hrozby se stávají stále složitějšími a téměř 7 z 10 organizací jakékoli velikosti, se stává obětí útoků. Nemusíte být jejich dalším snadným cílem.

  Ověřte si Vaše bezpečnostní řešení, zda splňuje alespoň některé z následujících parametrů:

  • Zastaví neznámý malware pomocí Deep Learning technologie a umělé inteligence
  • Blokuje ransomware útoky a zabraňuje neoprávněným pokusům o šifrování souborů
  • Chrání přihlašovací údaje proti krádeži a detekuje nebezpečný provoz
  • Zabraňuje hackerům zneužívat zranitelností a kompromitovat neaktualizované firemní systémy
  • Automaticky detekuje a sestavuje priority potenciálních hrozeb pomocí technologie EDR
  • Výše uvedené spravuje pomocí jednotné konzole – zdarma (Sophos Central)

  Tato promo akce platí pro následující řešení:

  • Central Intercept X Advanced
  • Central Intercept X Advanced s EDR
  • Central Intercept X Advanced pro Server
  • Central Intercept X Advanced pro Server s EDR

  Neváhejte a obraťte se pro podrobnější informace na naše obchodní oddělení

  Promo akce platí do: 30. září 2020

  Produkt měsíce – získejte innovaphone myApps Cloud na 1 měsíc zdarma!

  Komerční flexibilita a technologická jednoduchost řešení innovaphone Cloud umožňují využít plné spektrum funkcí univerzální pracovní a komunikační platformy innovaphone myApps, bez nutnosti velkých investicí a starostí o provoz a údržbu. Velkou výhodou řešení je, že všechny funkce pocházejí z evropského datového centra. Aktualizace a nové verze jsou zahrnuty v ceně a nejsou žádná omezení v porovnání mezi tradičním prodejním modelem, pronájmem nebo hostovaném v cloudu.

  Co obsahuje innovaphone myApps Cloud?

  IP telefonní systém a řešení UC od společnosti innovaphone jsou nezávislé, ale dokonale integrované komponenty platformy innovaphone myApps a jsou standardně součástí řešení innovaphone myApps Cloud.
  Co to pro vás znamená?

  • Typické funkce klasické IP telefonie
  • Nejmodernější funkce Unified Communications
  • Různé pracovní a administrativní nástroje
  • Plně integrované bezpečnostní mechanismy

  Budete vždy mít přístup ke všem aplikacím kdekoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení. Vyberte všechny aplikace, které potřebujete, a vytvořte si své individuální pracovní a komunikační prostředí: snadno a intuitivně.

  Další informace o innovaphone myApps Cloud najdete zde.


  Podmínky Promo akce:
  Za každou nainstalovanou aplikaci innovaphone myApps Cloud na dobu minimálně 3 měsíce, obdržíte myApps Cloud na 1 měsíc zdarma.
  Poté, co nainstalujete innovaphone myApps Cloud, kontaktujte svého innovaphone Account Managera (např. e-mailem: sales@annexnet.cz) a uveďte ID projektu 182762.

  Společnost innovaphone Vám po potvrzení prodlouží platnost vaší instalace na další měsíc.

  Předpokladem pro uplatnění promo akce je instalace innovaphone myApps Cloud na dobu minimálně 3 měsíce, bez ohledu na celkovou dobu, počet uživatelů nebo výběr a počet aplikací a licencí.

  Promo akce platí: od 1.května 2020 do 31.července 2020

  ID projektu pro objednávku: (povinné) 182762

  * Poznámka:
  Promo nelze kombinovat s jinými slevami nebo akcemi.
  Promo mohou využít všichni partneři společnosti innovaphone, bez ohledu na úroveň jejich certifikace.
  Společnost innovaphone AG si vyhrazuje právo provádět změny nebo opravy akce, zejména z důvodu chyb. Zároveň si vyhrazuje právo ukončit promo předčasně před uvedeným termínem. 

  Platí všeobecné podmínky innovaphone AG. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

  Digitální solidarita s innovaphone PBX – myApps na 3 měsíce zdarma! 

  V době pandemie coronaviru chce být společnost innovaphone nápomocna všem firmám, aby mohly nadále pokračovat ve své práci a vzájemné komunikaci bez ohledu na to, zdali dosud používaly technologii innovaphone. Na následující tři měsíce poskytne innovaphone svou komunikační platformu innovaphone myApps zcela zdarma, stačí pouze aktivovat účet. Touto nabídkou by chtěla společnost innovaphone pomoci všem společnostem zvládnout složité období, zjednodušit práci z domova, efektivně ji zvládat a zároveň mít možnost zůstat v neustálém kontaktu.


  Nabídka Digitální solidarita s innovaphone PBX umožní společnostem používat následující funkce ihned a zdarma:

  • Telephony
  • Video Telephony
  • Chat
  • Presence (Stav Přítomností)
  • Application Sharing (Sdílení Aplikací)

  Uživatelé mohou nainstalovat innovaphone myApps buď do počítače se systémem Windows nebo použít myApps přímo ve webovém prohlížeči. innovaphone myApps je dále k dispozici jako mobilní verze ve formě aplikace a lze ji snadno nainstalovat do systémů Android i iOS. Toto řešení v podstatě umožňuje uživateli snadný přístup pomocí uživatelského jména a hesla kdekoli a kdykoli, bez ohledu na to, jaké zařízení se používá.

  Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

   

   

  Home Office s innovaphone 

   

  V současné době nás sužuje globální pandemie a mnoho společností se potýká s velkými výzvami. Každá společnost musí přijmout rychlá a účinná opatření, aby jejich zaměstnanci mohli snadno a v bezpečí pracovat z domova. Teď je ta správná doba doporučit svým zákazníkům řešení innovaphone pro efektivní a bezpečný home office.

  Aplikace innovaphone myApps je univerzální pracovní a komunikační platforma, umožní vašim zákazníkům pracovat kdekoli a kdykoli (Anywhere Workplace) bez nutnosti složitých VPN infrastruktur. Pracovní „místo“ lze snadno nastavit kdekoliv dle přání zákazníka: myApps se individuálně přizpůsobí každému zařízení, ať už je to stolní počítač, notebook, chytrý telefon nebo tablet.

  Vše, co je potřeba, je innovaphone VoIP brána, telefon (IP telefon nebo Softphone) a  internetové připojení. Vaši zákazníci budou vždy moci využívat všestranné telefonní funkce a komplexní řešení Unified Communications.
  •    Sdílení aplikací (Application Sharing)
  •    Chat 
  •    Konference
  •    Video telefonie
  •    Office integration (integrace s MS Office)
  •    a mnoho dalších funkcí..

   

  Vždy bezpečně - i z domova

   

  Řešení innovaphone nesou pečeť kvality -  „IT security made in Germany“ a nabízejí různé spolehlivé vlastními vývojáři vyvinuté bezpečnostní mechanismy.

  • Innovaphone Session Border Controller (SBC) nabízí spolehlivou ochranu proti útokům z internetu

  • Innovaphone Reverse Proxy detekuje a blokuje útoky v rané fázi

  • Bezpečnostní protokoly jako DTLS-SRTP a ICE (STUN + TURN) zajišťují šifrování typu end-to-end

  Dvoufaktorové ověření spolehlivě zabraňuje neoprávněnému přístupu.

  innovaphone myApps Cloud: šance pro resellery a partnery

  Neustálé technologické změny na pracovišti vyžadují flexibilní a přizpůsobivá řešení, a to nejen během pandemie. Jako odpověď na tyto výzvy stále více společností volí cloudové řešení.

  V současné době neustále roste počet poskytovatelů cloudu, a ne každý se v nich může sám dobře zorientovat. A právě tohle je Vaše příležitost!


  Pomozte svým zákazníkům najít skvělé cloudové řešení založené na bezpečné a flexibilní cloudové technologii innovaphone. Poskytněte svým zákazníkům individuální balíčky pro jejich konkrétní potřeby. Zákazník si sám vybere model nákladů a služeb, poskytovatele SIP, délku trvání, funkce atd.

  Více zde.

  Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

   

       Annex NET pomáhá potřebným

                      

  V souladu s naší vizí a hodnotami chceme pomáhat potřebným a slabším a těm, koho v současné době mimořádná opatření zasáhli nejvíce. Proto se naše společnost rozhodla podpořit organizací Charita ČR  a věnovat 50.000 Kč na veřejnou  Sbírku pro Česko: Na vlně pomoci proti bezmoci! 

   

   


  Tato veřejná sbírka je určená na přímou finanční pomoc lidem, kteří kvůli pandemii onemocnění covid-19 a s tím spojenými vládními opatřeními přišli o peníze nutné k zajištění základních životních potřeb. Vybrané peníze budou použity na přímou pomoc lidem v nouzi, v kritické životní situaci, dětem a matkám s dětmi, těžce nemocným, lidem bez domova a bez přístřeší, opuštěným nebo starým lidem, kteří se v této výjimečné situaci ocitli v tísni.
  Více o sbírce zde.

   

   

   

  Vytvářejte nové obchodní příležitosti pomocí hackerských webinářů a vyhrájte!

  Rádi bychom vám představili novou sérii živých hackovacích webinářů. Těšit se můžete na tři webináře. Chtěli bychom zákazníkům poskytli pohled do zákulisí světa hackerů v živém hackerském webináři a hloubkový technický náhled na možnosti zastavení útoků hackerů pomocí Sophos Intercept X a pohled na chytrý EDR a MTR přístup ve třetím webináři.

  Živý hackerský webinář:
  V zákulisí temného světa hackerů

  Pondělí 27. dubna | 10:00 - 11:30 I Registrace

  Hloubkový technický náhled na možnosti zastavení útoků hackerů – Sophos Intercept X
  Čtvrtek 30. dubna | 10:00 - 11:00 I Registrace

  Chytrý EDR a MTR přístup – Vše, co potřebujete vědět
  Čtvrtek 7. května | 10:00 - 11:00 I Registrace

  Iniciativa se vyplatí!
  Každý partner, jenž vygeneruje 20 nových zákaznických registrací pro všechny tři webináře, bude za svou snahu odměněn luxusním batohem Sophos.

   

  V případě dotazů kontaktujte marketingové oddělení společnosti Sophos.

   

   

  Sophos Monthly Technical Update - webinář pro partnery

  Živé webináře: Sophos Monthly Technical Update
  pro partnery
  Každé 2. úterý v měsíci v 10:00

  Další webinář: Úterý 14. dubna 2020 v 10:00
  Téma: Synchronized Security – spolupráce mezi všemi produkty
  Zvláštní přídavek: Jak zabezpečit vzdálenou práci – bezklientová VPN, SSL VPN, IPSec VPN + RED VPN

  Pozvánka do kalendáře

  Připojte se k dubnovému vydání našeho pravidelného měsíčního webináře s technickými novinkami pro partnery, ve kterých vVás budeme informovat o chystaných produktech, podíváme se na technické detaily našich produktů a budete mít příležitost se na cokoli zeptat naživo.


  Témata se budou každý měsíc mírně lišit v závislosti na aktuálních prioritách. Dubnové vydání je vyhrazeno pro téma Synchronized Security & zabezpečení vzdálené práce z domova. Na konci každého webináře budete moci hlasovat a pomoci nám vybrat téma pro příští měsíc. Obecný program: 

  •    Představení Sophos Central

  •    Jak Sophos Synchronized Security pracuje

  •    Modelové příklady aktivní spolupráce mezi produkty

  •    Živé ukázky

  •    Horké téma: Jak zabezpečit vzdálený přístup pomocí Sophos XG Firewallu 

  Webinář nebude nahráván, proto se zúčastněte živého přenosu a využijte tuto příležitost.  

   

   

  Podpora od společnosti Sophos během pandemie COVID-19

  Společnost Sophos se stará o vaši kybernetickou ochranu, abyste se vy mohli starat o své fyzické zdraví. 


  ZDARMA zabezpečení osobních PC a Maců pro všechny zákazníky Sophos 
  Práce na dálku znamená, že mnoho lidí používá své osobní počítače pro pracovní účely. Společnost Sophos pomáhá svým zákazníkům zůstat v bezpečí a nabízí během pandemie koronaviru COVID-19 ZDARMA Sophos Home Commercial Edition pro zabezpečení vašich osobních PC a Maců. Tato nabídka platí pro VŠECHNY zákazníky společnosti Sophos, bez ohledu na produkt používaný v podnikových počítačích. Další podrobnosti najdete zde


  Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

  Jak pracovat bezpečně z domova se Sophosem

   

  Coronavirus změnil způsob naší práce a spousta společností má v současné době zaměstnance, kteří pracuji z domova. Určitě i vy máte zákazníky, kteří potřebují vaši pomoc při konfiguraci vzdáleného přístupu. 

   

   

   

   Společnost Sophos připravila pro vás několik užitečných materiálů založených na znalostech o tom, jak můžete pomoci svým zákazníkům:

   

   

  Důležité upozornění

  Společnost Microsoft se chystá vydat v rámci „Microsoft Tuesday“ sadu opravných balíčků, která obsahuje změnu chování LDAP ověřování proti MS AD. Po instalaci zmíněných záplat již nebude možné pro LDAP ověření proti MS AD využít nešifrovaný LDAP na portu 389. Instalace může potenciálně znemožnit ověřování uživatelů autorizovaných proti MS AD na platformách Sophos UTM 9 a XG (v obou případech všechny verze) pokud se pro komunikaci s MS AD používá nešifrovaný konektor na portu 389.

  Doporučujeme před instalaci aktualizaci od Microsoftu zkontrolovat nastaveni UTM 9 a XG v síťové infrastruktuře a v případě nutnosti změnit nastaveni LDAP ověřovacího konektoru tak, aby se pro komunikaci proti MS AD používal šifrovaný kanál (standardně na portu 636).

  Více informací:
  Sophos Community a Sophos Support 

  Instalace výše zmíněné aktualizace pak může mít dopad i na možnost spuštění Sophos Enterprise Console. Pokud v infrastruktuře používáte tento produkt, ujistěte se, že před instalaci Microsoft aktualizace nainstalujete i aktualizace pro SEC, která vzniku tohoto problému předchází.

  Vice informací na Sophos Community.

  Exkluzivně pro všechny prodejce!
  MAXIMÁLNÍ OCHRANA PROTI KYBERNETICKÝM ÚTOKŮM 

  Nepropásnete skvělou nabídku od společnosti LANCOM:  
  Promo akce se vztahuje na LANCOM R&S®Unified Firewall UF-200 NEBO UF-300, včetně 100% bezplatné 3leté Full licence.

   

   

  Objednejte si jednorázový FIREWALL PROMO BUNDLE, který vám NEJVÍCE vyhovuje: používejte komplexní technologie SECURITY-IN-A-BOX a inovativní grafický koncept ovládání LANCOM R & S®Unified Firewally a objevte výhody našeho nového průvodce nastavením (v LCOS FX 10.4) *)!
   
  Pokud objednáte firewall do 31. března 2020 získáte UF-200 nebo UF-300 v balíčku spolu s „Full licence na 3 roky“, jedno hardwarové zařízení ZDARMA.

  Objednat je možné přímo zde v odkazu.

  V případě dorazů kontaktujte naše obchodní oddělení.

  WhatsUp Gold Promo!

  Společnost Progress přináší zajímavou promo akci na WhatsUp Gold balíčky! Řešení WhatsUp Gold poskytuje výkonné monitorování síťových zařízení, serverů a aplikací on-premise a v cloudu. Mezi speciální vlastnosti patří rychlé prohledávání sítě a interaktivní mapy, poskytování prevence před zahlcením od poplachů/alarmů a snadná škálovatelnost s rostoucími potřebami společnosti.

  Na balíček WhatsUp Gold Premium 100/300 Devices pro malé a střední podniky je v současné době sleva až 50%!

   

  100 – Nových zařízení – Bundle:
  NM-6CJJ-0170 - WhatsUp Gold Premium 100 nových zařízení s 1letou podporou
  NA-6JNX-0170 - Network Traffic Analysis 5 nových zdrojů s 1letou podporou
  NA-6MMA-0170 – WhatsUp Gold Virtual Monitoring 100 nových zařízení s 1letou podporou

  300- Nových zařízení – Bundle:
  NM-64EK-0170 - WhatsUp Gold Premium 300 nových zařízení s 1letou podporou
  NA-6JNX-0170 - Network Traffic Analysis 5 nových zdrojů s 1letou podporou
  NA-6MTV-0170 – WhatsUp Gold Virtual Monitoring 300 nových zařízení s 1letou podporou

  Podmínky:

  • Toto promo nelze použit pro víceleté předplatné služby podpory
  • Je možné objednat pouze jednu WUG licenci per zákazník.
  • Objednávka musí být odeslána do 29.února 2020

  Tato nabídka platí do 29.února 2020.
  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  SECURITY SOS WEEK

  Společnost Sophos pro své partnery připravila týden, na který jsme všichni čekali... Security SOS Week. Michal Hebeda, bezpečnostní expert společnosti Sophos, se během všech tří dnů podělí se zákazníky o cenné znalosti a zkušenosti během interaktivních 60minutových webinářů.

  Je to skvělá šance, jak vytvářet nové obchodní příležitosti pomocí Sophos webinářů Security SOS Week. A navíc můžete vyhrát i stylové ceny.
   

   V případě dotazů kontaktujte nás nebo martetingové oddělení společnosti Sophos.

   

  Navštivte na Sophos partnerském portálu stránku kampaně věnovanou ransomwaru a libovolně využijte připravené materiály v komunikaci a při setkání se zákazníky.

  21% organizací bylo v minulém roce napadeno ransomwarem, je proto nezbytné chránit se před touto ničivou hrozbou. 

  Přečtěte si nový Sophos whitepaper a dozvíte se, jak se kyberzločinci snaží zneužívat změny technologií a pracovních postupů, a podíváme se také na tři nové ransomwarové trendy.

  Sophos připravil k nové kampani spoustu materiálů, které vám pomohou poskytnout zákazníkům nejlepší ochranu před ransomwarem. Najdete zde novou PPT prezentaci, whitepaper, brandované e-maily a mnoho dalšího. 


   

   

  XG Firewall Promo akce

  Využijte nabídku na ochranu sítě s technologií nové generace - firewallem Sophos XG a získejte až 100% slevu na hardwarové zařízení.

  Podmínky: při koupi Sophos XG Firewall včetně balíčku 1, 2 nebo 3leté subskripce FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard nebo EnterpriseGuard Plus a získejte ještě více:

  • Získáváte 50% slevu na HW zařízení při nákupu jednoleté subskripce
  • Získáváte 75% slevu na HW zařízení při nákupu dvouleté subskripce
  • Získáváte 100% slevu na HW zařízení při nákupu tříleté subskripce


   Spolu s novým XG Firewallem můžete využít ještě další slevy:

  • 50% sleva na licence pro koncová zařízení (Sophos Central Endpoint Protection)
   Promo akce platí do: 31. března 2020
   V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  Zvyšte své prodeje i bezpečnost zákazníků pomocí nového Sophos XG Firewall v18. 

  Poskytuje výjimečnou viditelnost, ochranu a výkon a také nové funkce na přání partnerů. Mezi hlavní výhody patří: 

  Xstream inspekce SSL. 32 % škodlivých kódů využívá šifrování, proto XG v18 přináší bezkonkurenční přehled o šifrovaném provozu a odstraňuje slepá místa v síti, abyste měli pod kontrolou i šifrovanou komunikaci

  Analýza hrozeb s umělou inteligencí. Vylepšete svou ochranu před zero-day hrozbami a ransomwarem pomocí nejmodernějších technologií strojového učení

  Zrychlení aplikací. Optimalizujte výkon sítě a umožněte důvěryhodným podnikovým aplikacím rychlejší cestu systémem

  XG Firewall v18 poskytuje také širší integraci se Sophos Central a podporu plnohodnotné skupinové správy firewallů, flexibilní cloudový reporting a jednoduché (zero-touch) nasazení. 

  Využijte naši speciální nabídku na XG Firewall a zvyšte své prodeje firewallů!

  Pokud vaši zákazníci přejdou na Sophos XG Firewall, získáte 50%, 75% nebo dokonce 100% slevu na hardaware řady XG. Vaši zákazníci musí objednat hardware společně s příslušným jednoročním, dvouletým nebo tříletým předplatným na FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard nebo EnterpriseGuard Plus. 

  Anti-Ransomware Security Pack


   

  S promo akcí Anti-Ransomware Security Pack můžete zákazníkům poskytnout oceňovanou síťovou ochranu Sophos a ochranu koncových bodů a máte plně pod kontrolu konečnou zákaznickou cenu. Jako náš partner totiž získáte speciální atraktivní fixní kupní cenu na produktové balíčky, což vám zaručí výrazný růst příjmů.

   

   

   

  Gateway zdarma a další slevy až 50%! Využijte této příležitosti a nabídněte svým zákazníkům řešení Sophos za bezkonkurenční ceny!

  Každý Anti-Ransomware balíček obsahuje za speciální cenu:
   

  • XG Firewall s licencí FullGuard Plus na dobu 12 nebo 36 měsíců
  • Pro 1 až 120 uživatelských licencí 
  • Central Intercept X
  • Central Intercept X Advanced 


  Objednávky budou přijímány do 20. 12. 2019.

  Více zde.

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

   

   

  Produkt měsíce –Balíček inovaphone DECT

   

   

   

  Flexibilní bezdrátové řešení - větší mobilita s bezdrátovou komunikací

  Velké množství společností má v současné době zaměstnance, kteří nesedí u jednoho pracovního místa, ale volně se pohybují v rámci společnosti – může se např. jednat o ošetřovatele v nemocnici, logistický personál ve velkém skladu nebo o pracovníka dílny. Komunikace s takovými zaměstnanci musí zůstat vždy bezproblémová a spolehlivá. Pro takovou komunikaci je nezbytně nutné dobré pokrytí signálem, robustní koncová zařízení s dlouhou výdrží baterie a jejich bezpečná integrace do telefonního systému.

  Řešení innovaphone IP DECT

  Jednou z významných výhod řešení DECT je možnost vybudování vlastní sítě. Tyto sítě jsou mimořádně spolehlivé, nezávislé a mají velké pokrytí. Jelikož jsou tato koncová zařízení určena výhradně pro telefonování, výdrž jejich baterií je dlouhá.

  • Perfektní integrace a snadná údržba
  • Individuální a spolehlivá síť IP DECT
  • Koncová zařízení s dlouhou výdrží baterie
    

   DECT balíček obsahuje:

   1 x základní stanice se 4 kanály IP1202/4

   2 x základní bezdrátový telefon IP64 IP DECT

   2 x nabíječka pro IP64

   1 x SARI certifikát

   

   

   

   

   

  Některé technické parametry IP1202/4:

  Velikost: 170 x 170 x 38 mm, hmotnost: 400 g

  Ethernet: RJ 45, 10/100-BASE-TX (auto negotiation), PoE (802.3af, třída 2)

  Kompatibilní s CAP / GAP / frekvence: 1880-1900 MHz

  4 souběžné hovory / až 1 000 přihlášených přístrojů na buňku
  více zde
   

  Některé technické parametry IP64:

  IP DECT mobile pro použití v moderních kancelářích

  Rozměry (l × š × d): 137 x 52 x 21,5 mm (bez klipu)

  Displej: velikost (š x v) 28 x 35 mm, TFT / barevný s vysokým rozlišením, 262K barev, LCD 128 x 160 pixelů s bílým podsvícením LED

  Klávesnice: 3 funkční klávesy / přijmout, zavěsit / 4 směrová navigační tlačítko / numerický blok, ruční a automatický zámek klávesnice

  Typ baterie: Li-lon 3,7 V 650 mAh 2,40 Wh / doba hovoru: 16 h během optimálních podmínek / pohotovostní doba: 180 h během optimálních podmínek / doba nabíjení: <4 h
  více zde
   

  SARI Certifikát:

  SARI (Secondary Access Right Identity) certifikát je vyžadován pro každý DECT systém bez ohledu na počet základních stanic nainstalovaných na jedné lokaci.
  více zde.

   

  Podmínky Promo akce:

  Promo akce platí: 1.11.2019 – 31.12.2019
  ID projektu pro objednávku: 182063 (povinné)

  *Poznámka:
  Tato promo cena nezahrnuje náklady na dopravu.

  Promo akci nelze kombinovat s jinými slevami nebo promo akcemi.
  Promo akci mohou využít všichni prodejci společnosti innovaphone bez ohledu na úroveň jejích certifikace.
  Balíček DECT je k dispozici pouze v takovém složení. U tohoto balíčku nejsou možné změny produktů ani licencí. Další produkty nebo licence lze zakoupit za standardních podmínek.

  Společnost innovaphone AG si vysloveně vyhrazuje právo provádět změny nebo opravy akce, zejména z důvodu chyb. Zároveň si vyhrazuje právo ukončit promo akci předčasně před uvedeným termínem. 

  Platí všeobecné podmínky innovaphone AG.
   

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

   

   

  Produkt měsíce – IP150 - IP telefon pro speciální účely!

   

  Společnost innovaphone má ve své nabídce IP telefon do nepříznivých podmínek. Díky krytu odolnému vůči povětrnostním vlivům, který zároveň chrání proti vandalismu, je innovaphone IP telefon IP150 dobře připraven pro použití ve výrobních prostorách nebo venku. innovaphon IP150 nemůže poškodit postřiková voda, vysoká vlhkost, prach nebo vysoká mechanická zátěž. Kryt telefonu je vyroben z nárazuvzdorného plastu, je dokonce odolný vůči kyselinám, alkalickým látkám a mazivům?   Kabel je opatřen kovovou chráničkou. Extra hlasité vyzvánění předurčuje telefon speciálně pro použití v extrémních podmínkách. Je certifikován na kategorii ochrany IP65 a pracovní teploty telefonu se mohou pohybovat mezi -20 ° C až do + 60 ° C.

  IP telefon IP150 také podporuje využití různých funkcí innovaphone PBX.  Sedmiřádkový grafický displej tohoto moderního IP telefonu poskytuje všechny potřebné informace a 9 dalších speciálních kláves umožňuje jeho snadné ovládání. Vyzkoušejte!

   

   

  Některé technické parametry IP150

  Rozměry: 293 x 191 x 128mm / displej: 128 x 64 pixelů / kategorie ochrány: IP 65 (IEC60529)

  Hlasitost přibližně 95 dB(A) ve vzdálenosti 1m

  Hmotnost: cca 2,3 kg

  Rozhraní: 2 x Ethernet: 10/100-BASE-TX (auto negotiation), RJ-45 s “Power over Ethernet” (IEEE 802.3af) a pro připojení PC.

  Provozní teplota: -20°C do  +60°C

  Kodeky: G.711 A-law / µ-law, G723.1 (53), G.729A / VAD (Voice Activity Detection), CNG (Comfort Noise Generation) / dynamické vyrovnávaní paměti / potlačení akustického echa
  Více zde.

   

  Podmínky Promo akce:

  Kód produktu: IP150 (01-00150-001)

  Promo akce platí: od 1.10.2019 do 30.11.2019

  ID projektu pro objednávku: 181914 (povinné)

   

  * Poznámka:

  Tato promo cena nezahrnuje náklady na dopravu.

  Promo akce nezahrnuje síťové adaptéry ani PoE adaptéry.

  Promo akci nelze kombinovat s jinými slevami nebo promo akcemi.
  Promo akci mohou využít všichni prodejci společnosti innovaphone bez ohledu na úroveň jejích certifikace.

  Společnost innovaphone AG si vysloveně vyhrazuje právo provádět změny nebo opravy akce, zejména z důvodu chyb. Zároveň si vyhrazuje právo ukončit promo akci předčasně před uvedeným termínem. 

  Platí všeobecné podmínky innovaphone AG.
   

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

   

  Produkt měsíce – Bílé designové IP telefony IP222 a IP232

  innovaphone IP222 – Designový telefon s barevným displejem a funkčními tlačítky
  IP222 patří do řady designových IP telefonů společnosti innovaphone, který získal velmi prestižní mezinárodní ocenění za design “red dot design award: product design”. Díky implementaci širokopásmového standardu hlasového kodeku G.722 a energeticky efektivnímu Ethernet portu nastavuje IP telefon IP222 vysokou laťku nového visuálního standardu spolu s vysokým standardem kvality hlasového přenosu a nízkou spotřebu energie.

  Některé technické parametry IP222

  IP telefon s barevným displejem (320 x 240 pixelů (3.5 palců)) a 2 x 6 funkčních tlačítek

  Rozměry: 215 x 150 x 30 mm (základna)

  Hmotnost: cca 430 g

  Rozhraní: 1 x 1 x Gigabit Ethernet: 1000-BASE-T, RJ-45 s “Power over Ethernet” / 1 x Gigabit

  Ethernet: 1000-BASE-T, RJ-45 pro připojení PC / Konektor pro externí napájení / 4 x USB 2.0 port pro připojení náhlavní soupravy a externích modulů 

  Kodeky: G.711 A-law / µ-law, G.729A, G.722

  Více zde

   

  innovaphone IP232 – Moderní designový IP telefon s dotykovým displejem

  Telefon IP232 se řadí mezi IP telefony nejvyšší kvality. Patří do řady produktů, které získaly velmi prestižní mezinárodní ocenění za design “red dot design award: product design”. IP232 vás přesvědčí svým moderním vzhledem a technickými parametry. Širokopásmový standard hlasového kodeku G.722 poskytuje optimální kvalitu hlasového přenosu. USB rozhrání je ideální pro integraci náhlavní soupravy nebo rozšiřujících modulů.

  Některé technické parametry IP232
  IP telefon s dotykovým barevným displejem (480 x 272 pixelů (4.3 palců)) a 2 x 6 funkčních tlačítek
  Tlačítková alfanumerická klávesnice nebo na dotykovém displeji
  Rozměry: 215 x 150 x 30 mm (základna)
  Hmotnost: cca 430 g
  Rozhraní: 1 x Gigabit Ethernet: 1000-BASE-T, RJ-45 s “Power over Ethernet” / 1 x Gigabit Ethernet: 1000-BASE-T, RJ-45 pro PC připojení / Konektor pro externí napájení / 4 x USB 2.0 port pro připojení náhlavní soupravy a externích modulů 
  Kodeky: G.711 A-law / µ-law, G.729A, G.722

  Více zde

   

   

   

  Podmínky Promo akce:

   

  Kódy produktů: IP222 bílý (01-00222-002) / IP232 bílý (01-00232-002)

  Promo akce platí: od 1.9.2019 do 31.10.2019

  ID projektu pro objednávku: 181801 (povinné)

   

   

  * Poznámka:

  Tato promo cena nezahrnuje náklady na dopravu.

  Promo akce nezahrnuje síťové adaptéry ani PoE adaptéry pro IP telefony.

  Promo akci nelze kombinovat s jinými slevami nebo promo akcemi
  Promo akci mohou využít všichni prodejci společnosti innovaphone bez ohledu na úroveň jejích certifikace.

  Společnost innovaphone AG si vysloveně vyhrazuje právo provádět změny nebo opravy akce, zejména z důvodu chyb. Zároveň si vyhrazuje právo ukončit promo akci předčasně před uvedeným termínem. 

  Platí všeobecné podmínky innovaphone AG.
   

   

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  Produkt měsíce – UC balíček – Kompletní UC řešení pro malé a střední podniky se slevou až 50%

  Více než jen telefonování! Díky komunikační platformě innovaphone myApps získají zákazníci všechny výhody v jednom jediném systému: veškeré telefonní funkce a k tomu kompletní řešení Unified Communication. Nezáleží na velikosti společnosti, protože jedinečná architektura řešení umožnuje bezproblémovou škálovatelnost a funkčnost zůstává vždy stejná. Systém lze flexibilně rozšiřovat s rostoucí společností. 

  VoIP brány tvoří komunikační rozhraní do ostatních sítí a zároveň slouží jako hardwarová platforma pro celé komunikační řešení innovaphone, tedy pro innovaphone PBX IP telefonii, innovaphone Unified Communication řešení a innovaphone App Platformu, která komunikuje s myApps komunikačním klientem včetně aplikací. 

  UC balíček obsahuje:
  PBX IP311 nebo IP411 – v závislosti na požadovaném rozhraní (FX0 nebo BRI)
  1 x SSD karta 32GB
  2 x IP telefon IP111
  1 x IP telefon IP222
  6 x SMB port licence 20 (je možné rozšířit až na 20)
  3 x UC licence (vč. Phone app, Softphone app, Application Sharing, Video, Voicemail User, Mobility a Fax)

   

   

   

  Licence zde:
  Port licence umožňují využití obecných funkcí telefonního systému innovaphone PBX. Port licence se využívá pro každý tzv. port (připojení) na instalované PBX.
  SMB port licence je speciální licence a nelze ji kombinovat s běžnými port licencemi. SMB port licence je obzvláště vhodná pro instalace, kde je předem stanoven maximální počet portů, protože počet SMB licenci nelze dále rozšířit nad stanovenou hranici. Počet SMB port licencí je stanoven předem. 
  UC licence zahrnují následující innovaphone licence: Phone app, Softphone app, Application Sharing, Video, Voicemail User, Mobility a Fax. Další komunikační aplikace jako např. Chat nebo Call list jsou k dispozici zdarma a bez licence. 

  Podmínky Promo akce:
  Kódy produktů UC balíčku:
  Spolu s IP411: 88-00010-091        
  Spolu s IP311: 88-00010-092
  Promo akce platí: od 1. srpna 2019 do 31. října 2019 

  * Poznámka:
  Tato promo cena nezahrnuje náklady na dopravu.
  Promo akce nezahrnuje síťové adaptéry ani PoE adaptéry pro IP telefony a VoIP brány.
  SMB port licence 20 umožnuje maximálně 20 registrací v PBX.
  UC balíček obsahuje 6x SMB port licenci. Další licence lze objednat za standardních podmínek (max. 14).
  Promo akci nelze kombinovat s jinými slevami nebo promo akcemi 
  UC balíček lze objednat pouze tak, jak je zde popsáno. Změny týkající se produktů nebo licencí v rámci balíčku nejsou možné. Pokud je požadováno více licencí nebo telefonů nebo jiných produktů, musí být objednány za standardních podmínek.
  Platí všeobecné podmínky innovaphone AG.

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení 

  Produkt měsíce – IP62 – WiFi telefon pro kancelářské použití


  IP WiFi telefon IP62 je vhodný pro použití v kancelářském prostředí. Může být používán jako běžná pobočka ústředny innovaphone PBX nebo společně se stolním telefonem a se stejným telefonním číslem. WiFi připojení umožňuje uživateli pohybovat se do vzdálenosti více než 100 m od základnové stanice.

  innovaphone IP62 je první VoWiFi bezdrátový telefon, který funguje ve všech typech sítí IEEE802.11a/b/g/n. IP62 plně podporuje standard IEEE802.11n, který je navržen pro přenos hlasu v datových sítích bez negativního dopadu na jejich výkon. Telefon podporuje protokoly SIP a H.323, díky čemuž je zcela kompatibilní s innovaphone PBX se všemi jejími standardními funkcemi.

   

   

  Některé technické parametry:

   

  Barva: černá

  Velikost: 134 x 53 x 26 mm

  Displej: LCD, více než 65.000 barev, 28 x 35 mm (176 x 220 pixelu), podsvícení LED bílé

  Váha 135 g (včetně baterie a klipu)

  WLAN – počet sítí: 4 systémy, automatický výběr a manuální výběr

  Podpora sítí: 802.11 a/b/g/n (MCS0-7, 20 MHz, 800nS GI)

  Stupeň krytí: IP44

  VoIP protokoly: H.323 / SIP Verze 2, v souladu s  RFC 3261  /SIP přes UDP, TCP, TLS / RTP, SRTP (SDES), RTCP, ICE

   

  Více zde.

   

  Promo akce platí: 1.7.2019 – 30.9.2019

  ID projektu pro objednávku: 181625 (povinné)

   

  * Poznámka:

  Tato promo cena nezahrnuje náklady na dopravu
  Výrobek se dodává bez nabíječky / PSU (kód produktu (EU): 50-00060-001
  Promo akci nelze kombinovat s jinými slevami nebo promo akcemi

   

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení.

  Série webinářů Sophos Central otevřena pro IT resellery, IT integrátory a potenciální partnery

  Kdy: od 5.srpna do 4. září 2019

  Staňte se během léta odborníkem na Sophos Central s naší exkluzivní sérií webinářů. Dozvíte se, jak Sophos Central pomáhá našim zákazníkům spravovat jejich IT zabezpečení pomocí jednotného rozhraní a jaké výhody přináší revoluční technologie Synchronized Security. 

  Během 14 technických webinářů se snadno a z pohodlí vašeho křesla dozvíte vše o Sophos Central. Zjistíte, jak se vyvinulo kyberzabezpečení a jak můžete zvýšit své příjmy se Sophos Central. 

  Účast se vyplatí! Zúčastněte se našich živých webinářů a získejte šanci vyhrát Beefer One Pro pro perfektní grilování nebo sadu steakových příborů od WMF. Klikněte sem pro více informací.

  Všechny webináře budou probíhat v angličtině. Stačí vám zaregistrovat se jednou na celý seriál. Registrujte se nyní a prožijte se Sophosem bezpečnostní léto.

  Přehled webinářů

  (všechny webináře začínají v 11:00 CEST)*

  Datum 

  Název webináře

  5. srpna 2019 

  C01 – Sophos Central Plattform & Central Enterprise Features

  7. srpna 2019

  C02 - Central Partner

  9. srpna 2019

  C03 - Central Endpoint Foundation

  12. srpna 2019

  C04 - Intercept X/Intercept X with EDR

  14. srpna 2019

  C05 - Central Server Protection/Intercept X for Server EDR

  16. srpna 2019

  C06 - Sophos for AWS and Azure

  19. srpna 2019

  C07 - Sophos Mobile Standard & Advanced

  21. srpna 2019

  C08 - Phish Threat

  23. srpna 2019

  C09 - Central Wireless

  26. srpna 2019

  C10 - Firewall Management in Central

  28. srpna 2019

  C11 - Synchronized Security

  30. srpna 2019

  C12 - Licencing

  2. září 2019

  C13 - Sophos Email Protection/Central Device Encryption

  4. září 2019

  C14 - See the future - Early Access Programs

  Poznámka: Pokud se našeho webináře nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat. Po události automaticky obdržíte odkaz na záznam akce a prezentaci.

  Společnost Annex NET se stala distribučním partnerem německé společnosti LANCOM Systems

  Společnost Annex NET se stala distribučním partnerem německé společnosti LANCOM Systems patřící od roku 2016 do skupiny Rohde & Schwarz, světoznámé firmy v oblasti špičkové měřící a radiokomunikační techniky.

  Chceme se zaměřit především na portfolio LANCOM Systems, zabývající se vlastním vývojem a výrobou nejen síťových zařízení pro LAN, WAN a WLAN (např. routery, switche, wifi acces pointy), ale i jejich jednotnou centralizovanou správou ve veřejném či privátním cloudu. Řešení Lancom Systems perfektně zapadají do strategie naší firmy.

  Chceme obchodním partnerům dodávat ucelená, inovativní řešení a zároveň jim poskytovat maximální obchodní a technickou podporu. Partnerstvím s Rohde & Schwarz zároveň rozšiřujeme portfolio bezpečnostních UTM bran, které vynikají inovativním způsobem konfigurace a centrální správou bez nutnosti náročné konfigurace jednotlivých prvků. Díky tomu jsme schopni nabídnout zabezpečení všech síťových prvků s přesahem na servery i koncová zařízení a zároveň optimalizovanou správu celého řešení.

  Pro naše partnery a zákazníky připravujeme Annex NET Partner Day

   

  Kde: Bistro Green

  Kdy: 06. 06. 2019 

  Registrace a informace:  workshop@annexnet.cz 

  Program:

  9:30-10:00 Registrace účastníků a lehké občerstvení
  10:00 – 10:30 Servery jsou klíčová součást Vaší infrastruktury – nezapomínáte na jejich ochranu? (Michal Hebeda, SOPHOS)
  10:30 – 11:00 LANCOM – cloudové řešení softwarově definovaných sítí WAN, LAN a WIFI – vyrobeno v Evropě“ (Lutz Linzenmeier, LANCOM Systems a Zdenek Čížek, Annex NET)

  11:00 – 11:20 přestávka a občerstvení

  11:20 – 11:50 Otevřená aplikační platforma pro VOIP nové generace
  - nová verze innovaphone V13, nový partnerský program (Martin Stočes, Annex NET a Roman Hošna, Annex NET)
  11:50 – 12:20 Ipswitch - enterprise řešení pro přenos souborů a síťový monitoring - nyní pod PROGRESS (Patrik Sychra, Annex NET)

  Občerstvení a volná debata s vystavovateli

  13:00 – 14:00 Odpalování míčků s trenérem či trenérkou po skupinách
  14:00 Grilování, ochutnávky kulinářského umění šéfkuchaře, volná zábava
  16:00 Ukončení

  NSS Labs vyhodnotila Intercept X Advanced jako č.1 mezi řešeními pro ochranu koncových bodů

   

   

   

  Produkt Intercept X Advanced se stále drží na nejvyšších pozicích v nezávislých testech a analytických hodnoceních ochrany koncových bodů. Nejnovější ocenění pochází od NSS Labs 2019 Advanced Endpoint Protection (AEP) Security Value Map™. Produkt Intercept X Advanced předstihl ostatních 18 řešení pro pokročilou ochranu koncových bodů a získal ocenění.

  Spojením nejmodernější technologii jako je strojové učení (deep learning) a prevence proti zneužívání, Intercept X Advanced poskytuje bezkonkurenční ochranu koncových bodů před nejširší škálou hrozeb. NSS Labs ve svém reportu oznámkovala Intercept X nejvyšší známkou hned ve dvou základních kategoriích:

   

  • Intercept X Advanced je č.1 v kategorii „Efektivní bezpečnost“
    
  • Intercept X Advanced je č.1 v kategorie „Celkové náklady na vlastnictví (TCO)“

   

  Na Sophos Partner Portrálu můžete přečíst celou zprávu NSS Labs a také zde najdete hodnoticí mapu ostatních produktů.

  Také jsme zpřístupnili uzavřenou verzi zprávy, kterou můžete zaslat svým zákazníkům a zájemcům.

  Promo akce Whats Up Gold 2019!

  U příležitosti vydání nové verze WhatsUp Gold 2019 pro Vás máme zajímavou cenovou nabídku! WhatsUp Gold 2019 je nejnovější verzí a nabízí nové, uživatelský orientované funkce, které vám umožní mít ještě lepší přehled o vašem IT prostředí:

  • Report o podezřelém provozu. Tato funkce odhalí provoz a komunikaci z podezřelých IP adres uvnitř nebo vně vaší sítě což vám umožní jednat rychle a přijmout nutná opatření k nápravě hrozby a minimalizaci škod.
  • Větší kontrola díky „vlastním“ mapám. Nyní můžete vytvořit svou mapu podle vašich potřeb.
  • Nové uživatelské rozhraní pro monitorování aplikaci a souvisejících činností. V nové verzi je uživatelské rozhraní přepracováno pro zjednodušení a zlepšení uživatelského komfortu.
  • WhatsUp Gold Live Activity. Chcete mít přehled o tom co běží na pozadí WhatsUp Gold? WhatsUp Gold Live vám nyní umožní vidět aktivity ve všech oblastech aplikace téměř v reálném čase. 

   

  Vítáme každého NOVÉHO zákazníka příjemnou slevou 15%! Tato nabídka platí pro permanentní licenci včetně prvních 12 měsíců podpory. 

  Tato nabídka platí do 20.06.2019.
  Pro více informací nás prosím kontaktujte.

  Webinář: Zabezpečení IT pro vzdělávací instituce

  Kdy: pátek, 8. března 2019 | 10:00 - 11:00

  Pro vzdělávací instituce může být zabezpečení IT velmi náročné: V jedné síti řada počítačů a mobilních zařízení, různé školní areály, různá oddělení, neustále se měnící IT prostředí…. A to vše je nutné zabezpečit s velmi omezeným rozpočtem a jen s několika IT zaměstnanci.
  Zúčastněte se našeho exkluzivního webináře a dozvíte se, jak můžete tuto výzvu zvládnout!

  Během webináře vám naši bezpečnostní experti ukáží: 

  • Jak i s vaším rozpočtem poskytnout kompletní zabezpečení, které lze ho snadno nasadit a spravovat dokonce jen s několika málo IT zaměstnanci
  • Jak chránit osobní data vašich učitelů, studentů a zaměstnanců
  • Jak zabránit, aby hackeři pronikli do vaší sítě
  • Jak vzdělávat uživatele o hrozbách, jako jsou phishing a sociální inženýrství

  Navíc budete mít příležitost klást otázky prostřednictvím živého chatu. Rezervujte si místo ještě dnes! 

  Nadcházející webináře

  Datum

  ČasPopis

  URL

  pondělí, 18.03.2019

  10:00- 11:00Zastavte škůdce ve vaší síti a získejte znovu kontrolu nad aplikacemi s firewallem Sophos XG

  Registrovat

  pátek, 29.03.2019

  10:00- 11:00Technická analýza – Firewall XG v17.5

  Registrovat

   

  myApps je více než jen pouhý UC klient

  Komunikační klient myApps od společnosti innovaphone disponuje veškerými funkcemi UC klienta – Unified Communications. Rádi byste používali klienta, který má stejný formát rozhraní a funguje stejným způsobem na všech zařízeních bez ohledu na to, zda používáte chytrý telefon nebo stolní počítač s OS Windows? Rádi by jste využívali klienta, díky kterému můžete chatovat, volat, sdílet obrazovku, provozovat video konference, faxovat, obsluhovat hlasovou schránku a mít třeba možnost sledovat stav „Přítomnosti“ vašich kolegů v kalendáři – to vše v jednotném rozhraní? Díky myApps budete mít přístup ke všem těmto funkcionalitám. Jsou součástí vašeho myApps klienta ve formě samostatných aplikací.   

  Díky myApps bude správa vaší innovaphone PBX ještě snadnější.

  V komunikačním prostředí myApps jsou k dispozici ještě další aplikace. Například aplikace pro administrátory umožňující instalovat, konfigurovat a monitorovat vaši PBX. Navíc tato aplikace není vhodná pouze pro obsluhu samotné PBX, ale je rovněž vhodná pro distribuci, konfiguraci a připojení telefonních přístrojů a dalších koncových zařízení. Nezáleží ani na tom, zdali máte on-site instalaci nebo cloud řešení. V platforma myApps jednoduše naleznete aplikace, které Vám pomohou se správou uživatelů a připojených lokalit.     

  myApps – vaše komunikační prostředí

  Komunikace je pro každodenní práci nezbytná. Čím lépe se podaří komunikaci propojit s ostatními činnostmi v pracovním prostředí, tím efektivněji bude možné práci řídit. Pokud budete využívat myApps jako vaší pracovní platformu, pak se komunikace s kolegy stane přirozenou součástí vašich pracovních procesů. Bude nejenom rychlá a efektivní, ale zároveň zábavná.

  myApps – vývojové prostředí pro realizaci vašich nápadů

  Potřebujete pro sebe nebo pro své zákazníky další aplikace? Nikde jinde jste je bohužel nenašli a přitom máte určité zkušenost s jejich vývojem? myApps poskytuje vývojové prostředí, které můžete použit - řada základních funkcí je již předpřipravena. Díky tomu se můžete plně soustředit na své vlastní nápady a jejích realizaci. Vývojové prostředí například automatický zajistí, že vaše aplikace poběží na různých zařízeních (chytrém telefonu, počítači s OS Windows atd.), nebo že se uživatelé budou moci do aplikace přihlásit pomocí dvoufaktorové autorizace.    

  myApps je váš „App Store“

  Veškeré aplikace jsou k dispozici v innovaphone App Store. Jsou dostupné pro všechny administrátory a připraveny k instalaci. App Store obsahuje jednak aplikace přímo vyvinuté innovaphone, tak případně vaše vlastní aplikace. Samotné pracovní prostředí myApps je možné rozšířit dle potřeby o další užitečné aplikace, které pomohou zefektivnit Vaši každodenní práci. 

  Kyberzločinci a jejich nové zbraně v roce 2019 – Jak bojovat s malwarem EMOTET a dalšími moderními hrozbami
  Kdy: pátek, 25. ledna 2019 | 10:00 - 11:00

  moderní malware je stále sofistikovanější, rafinovanější a často používá zcela nové způsoby infekce a šíření napříč organizacemi. Jste plně připraveni bojovat s takovými útoky? 
  Zúčastněte se našeho webináře a dozvíte se:
  •    Jak fungují moderní hackeři
  •    Jak můžete efektivně chránit svou společnost před moderními hrozbami
  •    Jak můžete analyzovat útoky, abyste detekovali „spící“ malware
  •    Jak získat reporty, které ukáží, jestli nedošlo ke krádeži da
  Navíc budete mít příležitost klást otázky prostřednictvím živého chatu. Rezervujte si místo ještě dnes!

  Nadcházející webináře

  Datum       Název webináře Odkaz

  30.01.2019

  10:00-11:00

  Jak zaujmout Vaše zákazníky produktem Intercept X Advanced with EDR a zvýšit Vaše výdělky se Sophosem – pouze pro partneryRegistrace
  05.02.2019 10:00-11:00Živá ukázka Intercept X Advanced with EDR – Objevte další úroveň bezpečnosti koncových bodůRegistrace
  14.02.2019 10:00-11:00Technický hloubkový náhled: Intercept X s technologií pro detekci a reakci na útoky (Endpoint Detection & Response)

  Registrace

   

  Těšíme se na setkání s Vámi na našich webinářích!

  Poznámka: Pokud se nebudete moci zúčastnit z jakýchkoliv příčin, ujistěte se prosím, že jste přesto zaregistrováni. Po skončení webináře automaticky obdržíte odkaz na jeho nahrávku.

  Virtuální Sophos Roadshow 2018 - registrujte se na webinář 

  V uplynulých týdnech se naše Sophos Partner Roadshow podívala během turné do 10 měst ve východní a severní Evropě a k vidění byly obchodní i technologické prezentace našich bezpečnostních next-gen IT řešení. Ale abychom tato zajímavá témata zprostředkovali i těm, kteří se nemohli zúčastnit, nebo se chtějí na živé prezentace podívat znovu a třeba z trochu jiného úhlu, proto nyní nabízíme vše znovu formou živých webinářů.

  Přidejte se a uvidíte budoucnost kyberbezpečnosti. Také zjistíte, jak můžeme společně přispět k růstu vašeho podnikání s next-gen řešeními Sophos.

  Podívejte se níže na náš kalendář webinářů Sophos Partner Roadshow 2018 a zaregistrujte se ještě dnes.

  Poznámka: Pokud se našeho webináře nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat. Po události automaticky obdržíte odkaz na záznam akce a prezentaci.

  Přehled webinářů
  (Webináře jsou pouze pro resellery)

  Datum Název webinářeOdkaz

  27.11. 
  10:00

  Nahlédněte do budoucnosti: Podívejte se, jak může vaše společnost těžit z pokročilých technologií, jako je umělá intelligence (čeština)

  Záznam

  28.11. 
  13:30

  Úspěšné obchodní projekty se Sophosem – nástroje Partnerského portálu, licencování, správa příležitostí a případů, atd (angličtina)

  Záznam

  29.11. 
  10:00

  Přehled MSP pro nové partnery – nastartujte růst svého podnikání pomocí spravovaných služeb (angličtina)

  Záznam

  29.11.

  11:00

  Sophos MSP pro pokročilé – Tipy & Triky pro aktviní MSP partner (angličtina)

  Záznam

  30.11. 

  10:00

  Sophos Marketing & Nástroje generování leadů – Kampaně, odkazy Referral ID, Webinar-in-a-Box, Synchronizace novinek, společný marketing se Sophosem (angličtina)

  Záznam

  04.12.

  10:00

  Objevte budoucnost nové generace ochrany koncových bodů a sítí: Technologický update & Roadmapa (čeština)

  Záznam

  05.12. 

  10:00

  Platforma Sophos Central – Živá ukázka sjednocené konzole pro správu Vašich Sophos produktů (angličtina)

  Záznam

  06.12. 

  10:00

  Synchronized Security v akci – Anatomie útoku (angličtina)

  Záznam

  10.12. 

  10:00

  Aktuality z technické podpory – Struktura Sophos technické podpory & aktualizace procesů (angličtina)

  Záznam

  11.12. 

  10:00

  Certifikační tréninky – Struktura certifikací, požadavky pro partnerské úrovně, nové online & onsite kurzy (angličtina)

  Záznam

   

   

   

   

  Sophos Wireless Promotion
  Platí do 31. března 2019
  Sophos Wireless poskytuje jednoduchý a efektivní způsob správy a zabezpečení vaší bezdrátové sítě. Toto řešení můžete používat buď samostatně nebo jako součást vašeho bezpečnostního cloud-managed řešení Sophos Central. 

  Mezí výhody patří:

  • Jednotná konzole pro správu vašeho bezpečnostního řešení
  • Přehled o stavu vašich sítí a připojených klientů
  • Jednoduché nastavení a konfigurace

  Sophos je jediným dodavatelem, který nabízí jednotnou management konzoli pro správu Wi-Fi, ochrany koncových bodů, mobilních zařízení, e-mailů, šifrování a ochrany serverů. Díky této promo akci máte nyní šanci zakoupit toto řešení se slevou 30%!

  Představte svým zákazníkům tuto skvělou příležitost jak přejit ze Sophos UTM na Sophos Central Wireless.  Dáte jim tak k dispozici lepší výkon Wi-Fi, lepší přehled a kontrolu nad svými prostředky a navíc se jim otevřou dveře do světa synchronizované bezpečnosti.

  Více zde.

  Double DR% PROMO

  Společnost Ipswitch vám přináší zajímavou promo akci na WS_FTP Server s až dvojnásobnou slevou za registraci obchodního případu.
  Toto promo platí pouze pro nový 2017 WS_FTP Server Secure a Premium Edition (kromě Basic), Single Server Licenses & Site Licenses (také licence s Failover; NEPLATÍ pro neprodukční licence).

  Toto promo platí: od 22.řijna 2018 do 28.prosince 2018.

  *Poznámka: pro registraci případu je nutné mít potvrzení od vašeho regionálního zástupce.
  Jakékoliv cenové nabídky (vč. nabídek po „staré ceně“), je třeba přepočítat s novou promo cenou.

  V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení. 

  Sophos boduje v Gartner MQ 2018 v kategorii UTM

  Společnost Sophos dosáhla dosud nejlepšího výsledku v kategorii UTM v hodnocení společnosti Gartner. Potvrzuje tak rostoucí trend posledních let, zatímco konkurence stagnuje či upadá.

  Ve srovnání s rokem 2017 se Sophos posunul výš na obou osách - completeness of vision a ability to execute. Oba hlavní konkurenti, Fortinet a Check Point, naproti tomu ztratili. Díky produktové řade XG Firewall tedy Sophos upevnil svou pozici leadera a na ose completeness of vision dokonce předčil všechny své konkurenty.

  Na obrázku vidíte srovnání UTM MQ z roku 2017 (prázdné kroužky) a 2018 (plné kroužky). Více zde.

  Sophos Partner Roadshow 2018

  Opět se blíží oblíbená akce Sophos Partner Roadshow. Máte jedinečnou příležitost se potkat se zástupci společnosti Sophos. Připojte se k nám. Seznamte se s novinkami z oblasti kybernetické bezpečnosti a diskutujte s námi, jak rozvinout Vaše obchodní příležitosti se Sophos Next-Gen produkty. Můžete se těšit na den plný vzrušujících témat:

  •    Produktové plány a výhledy, technologické novinky a obchodní strategie: Intercept X, Deep Learning, EDR Preview, XG Firewall vč. v17.5 Preview
  •    Kulatý stůl s našimi odborníky: Sophos Central, možnosti podpory, prodejní nástroje a mnoho dalšího
  •    Případové studie o Synchronized Security s našimi lokálními zástupci a živé ukázky: Anatomie útoku
  Ale to je jen výběr několika zajímavostí. Kompletní program a další podrobnosti najdete zde.
  Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost a přijďte si popovídat o budoucnosti kybernetické bezpečnosti. Těšíme se na vás na Sophos Partner Roadshow! Zaregistrujte se již nyní! 

   

   

  Distributor Pricing: výpočet ceny pro zákazníka/partnera

  SKUPůvodní
  cena MSRP
  SlevaPromo
  cena  MSRP

  Partnerská cena

  WR-6EKW-0800

  111 745,-
  Kč bez DPH
  32 860,-
  Kč bez DPH
  78 885,-
  Kč bez DPH

  Dle statutu/
  na dotaz

  WR-6FZZ-0800

  167 602,-
  Kč bez DPH
  41 268,-
  Kč bez DPH
  126 334,-
  Kč bez DPH

  Dle statutu/
  na dotaz

   

  Promo akce na WS_FTP Server 2018

  Společnost Ipswitch vám přináší zajímavou promo akci na září, která nabídne velké úspory při koupi licence WS_FTP Premium Server.

  WS_FTP Server Premium za speciální cenu.
  Tato promo akce obsahuje pouze níže uvedené produkty. V případě požadavku na jiné licence, prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.
  Nabídky a SKU: 

  WR-6EKW-0800

  WS_FTP Server Premium + 1 rok podpory

  WR-6FZZ-0800

  WS_FTP Server Premium s Failover + 1 rok podpory

  Promo neplatí pro starší nabídky balíčků!
  Poznámka: Pro tuto promo akci (New licence Promo) je vyžadována registrace obchodního případu na partnerském portálu. Pro přístup do portálu a registraci případu se informujte u svého obchodníka v Annex NET s.r.o. Všechny dříve vytvořené cenové nabídky (dle původní ceny) je třeba přepočítat.

  Nabídka platí do 28. září 2018. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení. 

  Úspěšná migrace z ISDN na All IP

  Společnost innovaphone vydává dokument o řešení “All IP”, ve kterém se zamýšlí nad novými možnostmi, které toto řešení přináší. Zároveň uvádí, jaké nezbytné kroky je třeba pro úspěšnou změnu uskutečnit a na co si májí společnosti dávat pozor při implementace nové technologie. Stejně jako probíhal v Německu přechod z analogových linek na ISDN v devadesátých letech, probíhá v současnosti éra přechodu na IP protokol v celé Evropě.
  Více zde.

   

  FullGuard XG SG Promo EE

  Získejte 100% slevu na hardware firewallů řady Sophos SG nebo XG při nákupu nové tříleté subskripce Sophos SG/XG FullGuard Plus!
  FullGuard Plus v sobě obsahuje všechny základní licence Sophos. V jednom cenově výhodném balíčku získáte kompletní zabezpečení sítí pro vaše zákazníky: Essential Firewall, Network Protection, Web Protection, Email Protection, Wireless Protection, Web Server Protection a Sandstorm.
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  FullGuard XG SG 1xx Promo

  Získejte 100% slevu na hardware firewallů řady Sophos SG nebo XG 1xx(w) při nákupu nové tříleté subskripce Sophos SG/XG FullGuard!
  Sophos SG/XG FullGuard v sobě obsahuje všechny základní licence Sophos. V jednom cenově výhodném balíčku získáte kompletní zabezpečení sítí: Essential Firewall, Network Protection, Web Protection, Email Protection, Wireless Protection, a Web Server Protection.Řešení Sophos SG/XG 1xx(w) Series firewall nabízí výjimečný výkon ve své třidě a má stejně široké spektrum bezpečnostních prvků jako všechna naše řešení, Je to výborné řešení jak pro malé a střední podniky, tak i pro pobočky.
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

   

   

   

   

  Enduser & Server Protection Promo

  Ochrana Sophos endpoint zabezpečí koncová zařízení uživatelů od jejich PC přes chytré telefony, tablety až po laptopy, aniž by je omezovala v práci.

  Pusťte se do prodeje již teď a získejte slevu 50 % na celou řadu licencí Sophos Endpoint, Mobile a Server a to jak ve verzi lokální nebo verzi cloud přes Sophos Central. Tato promo akce se vztahuje na jednoleté, dvouleté a tříleté licence do max. počtů 500 uživatelů. 
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  Sophos zavedl do svého next-gen antiviru metodu Deep Learning, která využívá umělé inteligence k učení se na milionech vzorků. 
  Deep learning narozdíl od běžného strojového učení simuluje neuronové sítě lidského mozku a dosahuje bezkonkurenčních výsledků. Při minimálním zatížení RAM (cca 20 MB) exceloval Intercept X v testech AV-TEST a VirusTotal. V souvislosti se zavedením Deep Learning dojde od 2. dubna k mírnému navýšení ceny Interceptu X.
  Intercept X je možné též zakoupit ve výhodném balíčku s Endpoint Protection Advanced. Tato kombinace zajistí zákazníkům tu nejvyšší dostupnou ochranu koncových stanic.

  Produktový list Intercept X Deep learning stahujte zde

  V případě otázek kontaktujte naše obchodní oddělení.

   

   

   

   

     Innovaphone     Progress        

  Aktuality

  KONTAKT ČR

  Annex NET, s.r.o.
  Jeremenkova 88
  CZ-140 00 Praha 4

  +420 244 467 740
  +420 212 341 540
  infoannexnet.cz

  Obchodní oddělení:
  +420 212 341 541
  salesannexnet.cz

  Technické oddělení:
  +420 212 341 545
  supportannexnet.cz  

  KONTAKT SK

  The Europeum
  Suché Mýto 1
  SK-81103 Bratislava
  +421 917 117 078
  salesannexnet.cz

  KONTAKT MYTOCZ

  Annex NET, s.r.o.
  České družiny 1673/5
  160 00 Praha 6
  Czech Republic
  +420 602 751 388
  hdlogistika@annexnet.cz
  https://mytocz.eu/cs

    

    
   © 2020 Insion.cz