O nás

Annex NET, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti informačních technologií, zejména pak návrhem a dodávkou systémů pro řešení bezpečných komunikačních sítí, IP telefonie a síťového managementu.
Společnost byla založena v roce 1995 pod názvem C&N, s.r.o. Její hlavní náplní byly dodávky, instalace a servis výpočetní a telekomunikační techniky. V důsledku rozvoje informačních technologií v České republice se postupně orientovala více na oblast datové komunikační techniky a v souladu s tímto trendem došlo v květnu 1997 ke změně názvu firmy na současný a bližší této strategii název Annex NET, s.r.o.
V současné době je firma Annex NET, s.r.o. přímým partnerem několika významných zahraničních výrobců v oblasti hardwaru a softwaru a působí i jako dodavatel/distributor těchto systémů nejen v České republice.
K nejvýznamnějším dodavatelům naší společnosti patří:

Sophos Ltd., Velká Británie, přední světový výrobce ICT bezpečnostních řešení a UTM systémů
innovaphone AG, Německo, evropský výrobce VoIP PBX/informačních systémů
Arcserve LLC (dříve součást CA Technologies), USA, světový výrobce progresivních systémů pro zálohování, obnovu a vysokou dostupnost dat
Vanguard Networks (dříve Motorola CG&CC), USA, přední výrobce multimediálních WAN switch/routerů
LANCOM Systems GmbH, Německo, evropský výrobce síťových zařízení pro SD-LAN, SD-WAN a SD-WLAN
Progress Software Corporation, USA, přední světový výrobce platformy pro vytváření strategických firemních aplikací. Poskytuje nativní cloud platformu vývojářům pro tvorbu moderních aplikací, bezpečný přenos dat, síťový monitoring atd.

Dále společnost nabízí poradenskou a konzultační činnost, školení a technickou podporu v daných oblastech.Mezi naši, věříme, že spokojenou, klientelu patří průmyslové podniky, obchodní společnosti, finanční instituce, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení nebo složky státní správy. Za úspěšnou spolupráci se zákazníky vděčíme také široké síti našich obchodních partnerů.
Cílem naší společnosti je poskytnout zákazníkům ucelené služby od přípravy projektů, prodejní podpory, realizace projektů až po dlouhodobou obchodně technickou podporu.

Annex NET, s.r.o., to je vaše BEZPEČNÉ A SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ DATOVÝCH KOMUNIKACÍ.

 

 

 

   Innovaphone     Progress        

Kdo jsmeO nás

KONTAKT ČR

Annex NET, s.r.o.
Jeremenkova 88
CZ-140 00 Praha 4

+420 244 467 740
+420 212 341 540
infoannexnet.cz

Obchodní oddělení:
+420 212 341 541
salesannexnet.cz

Technické oddělení:
+420 212 341 545
supportannexnet.cz  

KONTAKT SK

The Europeum
Suché Mýto 1
SK-81103 Bratislava
+421 917 117 078
salesannexnet.cz

KONTAKT MYTOCZ

Annex NET, s.r.o.
České družiny 1673/5
160 00 Praha 6
Czech Republic
+420 602 751 388
hdlogistika@annexnet.cz
https://mytocz.eu/cs

     

     
    © 2021 Insion.cz