Archiv novinek

innovaphone verze 12r2 je nyní dostupná

1. června 2017

Představujeme vám novou verzi PBX Softwaru 12r2, která je dostupná od 1.června 2017. Co nového najdete ve verze 12r2? Jednou z hlavních novinek innovaphone verze 12r2 jsou aplikace – innovaphone Apps.

innovaphone Apps
innovaphone Apps jsou přístupné přímo s myPBX client.  V rámci 12r2 jsou představeny tři aplikace: Conference (konference), Boolean and User Settings (uživatelské nastavení). Tak například aplikace "Conference"  ( konference ) poskytne uživateli myPBX  svou vlastní konferenční místnost.  Pomocí Aplikace "User Settings" (uživatelská nastavení) lze ovládat  dynamické skupiny. Další aplikace ovládají např. časové události, jako noční zapojení atd.  


Integrace smartphonu – Call through 
K funkci Call Back (zpětné volání) innovaphone přidal další funkci Call Through (volání přes). GSM hovor nejprve vstoupí do systému a po-té je přesměrován na externí telefon. Uživatelé innovaphone aplikace pro iOS a Android si nyní mohou zvolit variantu, která jim více vyhovuje. 

Jednoduché vyhledávání kontaktů v Outlooku
Součástí integrace MS Office a innovaphone PBX Verze 12r2 je možnost vyhledávání v kontaktech Outlooku  Aplikace myPBX může nyní vyhledávat i v soukromých kontaktech Outlooku.  

Podpora Hyper-V
Od verze 12r2 je  IPVA podporována také na platformě Hyper-V. Výhodou je, že IPVA lze snadno nainstalovat na již existující Windows Server infrastrukturu. 

Podpora SDK pro náhlavní soupravy 
Software Development Kit  usnadňuje zajištění kompatibility a bezproblémovou interoperabilitu náhlavních souprav od různých výrobců  (Sennheiser, Jabra, Plantronics) se systémem  innovaphone. 

Verzi 12r2 si můžete snadno stáhnout přes funkci new update. Nyní si můžete aktualizovat jakoukoliv innovaphone bránu nebo telefon na poslední verzi firmwaru a to pomoci pouze jediného kliknutí.  Chcete-li provést update, klíkněte ve vašem zařízení na záložku “Maintenance” a následně na "Update".

Pozor: Váše zařízení musí používat alespoň verzi V12r1sr4. 

Bližší informace o nové verzi se dozvíte na Wiki.

Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony