Aktuality

Stále v obraze

 

 

 

 

 

   

   

   

   

   

   

  Sophos boduje v Gartner MQ 2018 v kategorii UTM

  Společnost Sophos dosáhla dosud nejlepšího výsledku v kategorii UTM v hodnocení společnosti Gartner. Potvrzuje tak rostoucí trend posledních let, zatímco konkurence stagnuje či upadá.

  Ve srovnání s rokem 2017 se Sophos posunul výš na obou osách - completeness of vision a ability to execute. Oba hlavní konkurenti, Fortinet a Check Point, naproti tomu ztratili. Díky produktové řade XG Firewall tedy Sophos upevnil svou pozici leadera a na ose completeness of vision dokonce předčil všechny své konkurenty.

  Na obrázku vidíte srovnání UTM MQ z roku 2017 (prázdné kroužky) a 2018 (plné kroužky). Více zde.

  Sophos Partner Roadshow 2018

  Opět se blíží oblíbená akce Sophos Partner Roadshow. Máte jedinečnou příležitost se potkat se zástupci společnosti Sophos. Připojte se k nám. Seznamte se s novinkami z oblasti kybernetické bezpečnosti a diskutujte s námi, jak rozvinout Vaše obchodní příležitosti se Sophos Next-Gen produkty. Můžete se těšit na den plný vzrušujících témat:

  •    Produktové plány a výhledy, technologické novinky a obchodní strategie: Intercept X, Deep Learning, EDR Preview, XG Firewall vč. v17.5 Preview
  •    Kulatý stůl s našimi odborníky: Sophos Central, možnosti podpory, prodejní nástroje a mnoho dalšího
  •    Případové studie o Synchronized Security s našimi lokálními zástupci a živé ukázky: Anatomie útoku
  Ale to je jen výběr několika zajímavostí. Kompletní program a další podrobnosti najdete zde.
  Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost a přijďte si popovídat o budoucnosti kybernetické bezpečnosti. Těšíme se na vás na Sophos Partner Roadshow! Zaregistrujte se již nyní! 

   

   

  Distributor Pricing: výpočet ceny pro zákazníka/partnera

  SKUPůvodní
  cena MSRP
  SlevaPromo
  cena  MSRP

  Partnerská cena

  WR-6EKW-0800

  111 745,-
  Kč bez DPH
  32 860,-
  Kč bez DPH
  78 885,-
  Kč bez DPH

  Dle statutu/
  na dotaz

  WR-6FZZ-0800

  167 602,-
  Kč bez DPH
  41 268,-
  Kč bez DPH
  126 334,-
  Kč bez DPH

  Dle statutu/
  na dotaz

   

  Promo akce na WS_FTP Server 2018

  Společnost Ipswitch vám přináší zajímavou promo akci na září, která nabídne velké úspory při koupi licence WS_FTP Premium Server.

  WS_FTP Server Premium za speciální cenu.
  Tato promo akce obsahuje pouze níže uvedené produkty. V případě požadavku na jiné licence, prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.
  Nabídky a SKU: 

  WR-6EKW-0800

  WS_FTP Server Premium + 1 rok podpory

  WR-6FZZ-0800

  WS_FTP Server Premium s Failover + 1 rok podpory

  Promo neplatí pro starší nabídky balíčků!
  Poznámka: Pro tuto promo akci (New licence Promo) je vyžadována registrace obchodního případu na partnerském portálu. Pro přístup do portálu a registraci případu se informujte u svého obchodníka v Annex NET s.r.o. Všechny dříve vytvořené cenové nabídky (dle původní ceny) je třeba přepočítat.

  Nabídka platí do 28. září 2018. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení. 

  Úspěšná migrace z ISDN na All IP

  Společnost innovaphone vydává dokument o řešení “All IP”, ve kterém se zamýšlí nad novými možnostmi, které toto řešení přináší. Zároveň uvádí, jaké nezbytné kroky je třeba pro úspěšnou změnu uskutečnit a na co si májí společnosti dávat pozor při implementace nové technologie. Stejně jako probíhal v Německu přechod z analogových linek na ISDN v devadesátých letech, probíhá v současnosti éra přechodu na IP protokol v celé Evropě.
  Více zde.

   

  FullGuard XG SG Promo EE

  Získejte 100% slevu na hardware firewallů řady Sophos SG nebo XG při nákupu nové tříleté subskripce Sophos SG/XG FullGuard Plus!
  FullGuard Plus v sobě obsahuje všechny základní licence Sophos. V jednom cenově výhodném balíčku získáte kompletní zabezpečení sítí pro vaše zákazníky: Essential Firewall, Network Protection, Web Protection, Email Protection, Wireless Protection, Web Server Protection a Sandstorm.
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  FullGuard XG SG 1xx Promo

  Získejte 100% slevu na hardware firewallů řady Sophos SG nebo XG 1xx(w) při nákupu nové tříleté subskripce Sophos SG/XG FullGuard!
  Sophos SG/XG FullGuard v sobě obsahuje všechny základní licence Sophos. V jednom cenově výhodném balíčku získáte kompletní zabezpečení sítí: Essential Firewall, Network Protection, Web Protection, Email Protection, Wireless Protection, a Web Server Protection.Řešení Sophos SG/XG 1xx(w) Series firewall nabízí výjimečný výkon ve své třidě a má stejně široké spektrum bezpečnostních prvků jako všechna naše řešení, Je to výborné řešení jak pro malé a střední podniky, tak i pro pobočky.
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

   

   

   

   

  Enduser & Server Protection Promo

  Ochrana Sophos endpoint zabezpečí koncová zařízení uživatelů od jejich PC přes chytré telefony, tablety až po laptopy, aniž by je omezovala v práci.

  Pusťte se do prodeje již teď a získejte slevu 50 % na celou řadu licencí Sophos Endpoint, Mobile a Server a to jak ve verzi lokální nebo verzi cloud přes Sophos Central. Tato promo akce se vztahuje na jednoleté, dvouleté a tříleté licence do max. počtů 500 uživatelů. 
  Promo akce platí do 30. září 2018
  Promo kódy a úplné znění obchodních podmínek najdete na Sophos Partner Portal. V případě dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení

  Sophos zavedl do svého next-gen antiviru metodu Deep Learning, která využívá umělé inteligence k učení se na milionech vzorků. 
  Deep learning narozdíl od běžného strojového učení simuluje neuronové sítě lidského mozku a dosahuje bezkonkurenčních výsledků. Při minimálním zatížení RAM (cca 20 MB) exceloval Intercept X v testech AV-TEST a VirusTotal. V souvislosti se zavedením Deep Learning dojde od 2. dubna k mírnému navýšení ceny Interceptu X.
  Intercept X je možné též zakoupit ve výhodném balíčku s Endpoint Protection Advanced. Tato kombinace zajistí zákazníkům tu nejvyšší dostupnou ochranu koncových stanic.

  Produktový list Intercept X Deep learning stahujte zde

  V případě otázek kontaktujte naše obchodní oddělení.

   

   

   

   

        

  Aktuality

  KONTAKT ČR

  Annex NET, s.r.o.
  Jeremenkova 88
  CZ-140 00 Praha 4

  +420 244 467 740
  +420 212 341 540
  infoannexnet.cz

  Obchodní oddělení:
  +420 212 341 541
  salesannexnet.cz

  Technické oddělení:
  +420 212 341 545
  supportannexnet.cz  

  KONTAKT SK

  The Europeum
  Suché Mýto 1
  SK-81103 Bratislava
  +421 917 117 078
  salesannexnet.cz

    

    
   © 2018 Insion.cz