Zálohování & HA


 

Dnes již neexistuje firma, která by svá data nezálohovala. Otázkou ovšem zůstává, jak vybrat a nastavit systém, aby byl bezpečný, spolehlivý, univerzální, ale zároveň nekladl přemrštěné nároky na administrátory.

Arcserve Unified Data Protection (UDP) přináší koncept skutečně ucelené o chrany dat nové generace. Rychlé zálohování, zaručená obnova, široká podpora platforem a médií, skutečná globální deduplikace, reporting – to vše v jednoduchém webovém GUI. Arcserve UDP je vyvinuto pro ty, kteří se nechtějí potýkat se složitými systémy a kombinovat několik produktů pro dosažení požadovaného výsledku. Žádné jiné řešení nenabízí takovou šířku funkcí a podporovaných systémů v jediném GUI.
Podívejte se, v čem před svými konkurenty vyniká Arcserve UDP. 


 

Arcserve UDP Appliance

Arcserve UDP appliance přináší koncept zajištění dostupnosti dat tím nejjednodušším možným způsobem. Implementace je hotová během desítek minut po vybalení z krabice, nastavené úlohy pak běží automaticky a nevyžadují další zásahy. Pokud máte rádi řešení, která fungují tak spolehlivě, že o nich vůbec nevíte, pak je Arcserve UDP appliance volbou pro vás. Na výběr je z velké škály modelů o různém výkonu a kapacitě. Arcserve UDP appliance nahradí backup server i storage a obslouží libovolný počet klientských zařízení s výhodami globální deduplikace. Samozřejmostí je podpora virtuálního i fyzického prostředí, páskových knihoven a granulární obnova databází.

Datasheet v angličtině si stáhněte zde.
 

 

Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony