Annex NET, s.r.o. - VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Promo akce WhatsUp Gold TOTAL – ušetřete na nákladech

20. března 2018

Společnost Ipswitch přichází se zajímavou promo akci na WhatsUp Gold Total. Tato promo akce přináší zajímavé slevy a zároveň je to poslední možnost koupit nebo prodloužit licence na WhatsUp Gold Total. Po 31.5.2018 tento produkt už nebude k dispozici. 

více informací >

Umělá inteligence součástí Interceptu X

7. března 2018

Sophos zavedl do svého next-gen antiviru metodu Deep Learning, která využívá umělé inteligence k učení se na milionech vzorků. 

více informací >

Sophos PROMO

7. února 2018

Úspěšné promoakce na produkty Sophos jsou prodlouženy do 31.března 2018! Využijte této příležitosti a nabídněte svým zákazníkům řešení Sophos za bezkonkurenční ceny!

více informací >

All IP promo akce je zpět!

6. února 2018

Téma All IP získává na důležitosti a stává se čím dal nevyhnutelnější. Zajistěte svým zákazníkům snadný a rychlý přechod na Voice over IP spolu se společnosti innovaphone, která teď nabízí až 53% slevu. 

více informací >

Webináře Sophos v českém jazyce

22. ledna 2018

Zajímá Vás více informací o současných hrozbách, IT bezpečnosti a řešeních Sophos? Sledujte nadcházející webináře Sophos a registrujte se!

více informací >

Změny v dopravě zásilek Sophos

16. ledna 2018

Vzhledem ke změně systému dopravy ze Sophosu do ČR/SR jsme nuceni nastavit nové podmínky dopravy.

více informací >

Kalendář školení

10. ledna 2018

Naše autorizované školící centrum (ATC) nabízí pro partnery společnosti Sophos následující termíny certifikačních školení:   

více informací >
další zprávy >
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony