O nás

Annex NET, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti informačních technologií, zejména pak návrhem a dodávkou systémů pro řešení bezpečných komunikačních sítí, IP telefonie a síťového managementu.

Společnost byla založena v roce 1995 pod názvem C&N, s.r.o. Její hlavní náplní byly dodávky, instalace a servis výpočetní a telekomunikační techniky. V důsledku rozvoje informačních technologií v České republice se postupně orientovala více na oblast datové komunikační techniky a v souladu s tímto trendem došlo v květnu 1997 ke změně názvu firmy na současný a bližší této strategii název Annex NET, s.r.o.

V současné době je firma Annex NET, s.r.o. přímým partnerem několika významných zahraničních výrobců v oblasti hardwaru a softwaru a působí i jako dodavatel/distributor těchto systémů nejen v České republice.

K nejvýznamnějším dodavatelům naší společnosti patří:

Sophos Ltd., Velká Británie, přední světový výrobce ICT bezpečnostních řešení a UTM systémů

innovaphone AG, Německo, evropský výrobce VoIP PBX/informačních systémů

Arcserve LLC (dříve součást CA Technologies), USA, světový výrobce progresivních systémů pro zálohování, obnovu a vysokou dostupnost dat

Vanguard Networks (dříve Motorola CG&CC), USA, přední výrobce multimediálních WAN switch/routerů

Ipswitch Inc., USA, přední světový výrobce softwaru pro management datových sítí a bezpečného přenosu datových souborů

Dále společnost nabízí poradenskou a konzultační činnost, školení a technickou podporu v daných oblastech.

Mezi naši, věříme, že spokojenou, klientelu patří průmyslové podniky, obchodní společnosti, finanční instituce, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení nebo složky státní správy. Za úspěšnou spolupráci se zákazníky vděčíme také široké síti našich obchodních partnerů.

Cílem naší společnosti je poskytnout zákazníkům ucelené služby od přípravy projektů, prodejní podpory, realizace projektů až po dlouhodobou obchodně technickou podporu.

Annex NET, s.r.o., to je vaše BEZPEČNÉ A SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ DATOVÝCH KOMUNIKACÍ.

Kontaktní formulář

Hledáte více informací nebo cenu? Kontaktujte nás, prosím, pomocí níže uvedeného formuláře a my Vám rádi odpovíme.

Opište číslice z obrázku.
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony