Spolupráce

Zajímají vás inovativní technologie zaměřené na jednoduchou správu a efektivitu použití? Chcete se opřít o stabilního partnera, který má dlouhodobé zkušenosti na českém trhu? Rádi vás přivítáme v řadách našich spokojených partnerů.

Společnost Annex NET působí jako VAD pro český a slovenský trh. Do našeho produktového portfolia patří značky jako Sophos, Innovaphone, Arcserve, Ipswitch a další. Poskytujeme podporu pro všechny typy partnerů, od outsourcingových společností, přes systémové integrátory až po ISP.

S čím vám můžeme pomoci?

Prodej s přidanou hodnotou: ochrana obchodní příležitosti, garance nejlepší nákupní ceny, pre-sales podpora, zpracování nabídek, pomoc s licencováním, osobní asistence sales managerů.

Technická odbornost: instalace a konfigurace systémů, bezplatná technická podpora, řešení incidentů, certifikovaní specialisté.

Předání know-how: bezplatná partnerská školení, certifikační produktové kurzy, zaškolení v rámci instalačních prací, asistence při zkušebních provozech.

Navázat spolupráci je jednoduché, stačí poslat kontaktní údaje prostřednictvím formuláře a podrobnosti již domluvíme osobně.

 

Kontaktní formulář

Hledáte více informací nebo cenu? Kontaktujte nás, prosím, pomocí níže uvedeného formuláře a my Vám rádi odpovíme.

Opište číslice z obrázku.
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony