Archiv novinek

All IP promo akce je zpět!

6. února 2018

Téma All IP získává na důležitosti a stává se čím dal nevyhnutelnější. Zajistěte svým zákazníkům snadný a rychlý přechod na Voice over IP spolu se společnosti innovaphone, která teď nabízí až 53% slevu. 

Všichni důležití poskytovatelé globálně přecházejí se zastaralé technologie ISDN na novou technologii All IP. Některé státy už zcela přešli na All IP a ostatní je budou následovat.  Zanedlouho už zmizí stávající telefonní systémy v té podobě, ve které je známe a dříve nebo později přestanou tradiční pěvné telefonní sítě fungovat. innovaphone umožnuje snadnou a rychlou implementaci VoIP technologii ve vaší společnosti, a to pouze v několika krocích. 

Čím je tato promo akce unikátní?   Tím, že ani dnes ani v budoucnu nebudou účtované poplatky za licence na rozhraní SIP. 

Informujte své zákazníky o všech výhodách této All IP promo akce a oslovte je se zajímavou nabídkou. Podpořte nákup VoIP bran uvedených níže a vaši zákazníci získají následující licence na rozhraní zdarma:

  • IP811:   5 x BRI, 10 x Channel licenses
  • IP3011: 1 x PRI, 30 x Channel licenses
  • IP6010: 2 x PRI, 30 x Channel licenses
  • IP1130: 1 x PRI, 30 x Channel licenses 


Tato promo akce platí do 31.března 2018. 

Více informaci a přesné podmínky najdete na stránkách společnosti innovaphone nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.  

Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony