Archiv novinek

Komplexní a uživatelsky vstřícné konferenční řešení až pro 60 účastníků

9. srpna 2017

innovaphone Conferencing je výkonné a inovativní business řešení umožňující produktivní spolupráci mezi kolegy bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Díky širokému spektru funkcí může být toto řešení hladce začleněno do každodenních pracovních procesů.      

Aplikace Conferencing je integrována do Unified Communication klienta myPBX. Tato aplikace s přehledným a strukturovaným uživatelským rozhraním umožnuje správci konference řídit virtuální konferenční místnost pomocí jediného kliknutí včetně přidělení flexibilních PIN pro autorizaci a možností monitoringu. Pomocí myPBX klienta může správce konference jedním pohledem zkontrolovat, který účastník je přítomen na které konferenci a kdo momentálně mluví. Zároveň má možnost ovládát zvuk jednotlivým účastníkům.  

Maximální velikost konferenční místnosti (kapacita až 60 účastníků) závisí na typu použité innovaphone brány.  Samotná aplikace innovaphone Conferencing  dává uživatelům volbu mezi audio a video konferenci.  Sdílení aplikací (Application Sharing) lze provozovat v obou verzích konference. Pokud se účastník připojí do konference a zadá správný PIN, Application Sharing se okamžitě otevře. Tuto vlastnost ocení především organizátoři webinářů vrámci firmy. innovaphone Conferencing umí rozpoznat hlas. Díky tomu se na monitoru při videokonferenci zobrazí aktuálně mluvící účastník. Pro všechny typy konferencí platí, že se jich mohou účastit i externí účastnící a mohou sdílet jak aplikace, tak přenášet Video. Tento benefit pro účastníky přináší nová technologie WebRTC. 

Speciální formou telekonference je ad-hoc Broadcast Conference.  Skupinu účastníků inovaphone PBX je možné zavolat pomocí speciálního broadcast čísla.  Volání na toto číslo osloví všechny účastníky vytvořené skupiny. Ti, kteří hovor přijmou, se automatický stávají součástí telekonference.  Broadcast Conference nabízí rychlý a efektivní způsob výměny informací v rámci pravidelných telekonferencí se stálými účastníky.  Více zde.

Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony