Archiv novinek

Zveme Vás na webinář Astaro Security Gateway Verze V8

12. října 2010

chcete se dozvědět více o Astaro Security Gateway Verze V8? Zveme Vás na webinář, který je zcela zdarma! Kdy:  19. října 2010 | 14:00 – 15:00 Délka: 60 minut Školitel: Aleš Kotmel (Annex NET, s.r.o. – Technical Director) Webinář proběhne v českém jazyce.  

více informací >

ASTARO uvádí novou verzi Astaro Security Gateway V8!

19. července 2010

S potěšením Vám oznamujeme, že Astaro Security Gateway verze 8.000 je nyní oficiálně dostupná! Abychom pokryli rostoucí požadavky na integrovaná řešení v segmentu větších společností, implementovali jsme několik nových vlastností, které učiní Astaro atraktivní volbou i pro tento segment, například v oblasti auditu a shody s bezpečnostními standardy. Ostatní nové vlastnosti byly přidány na základě požadavků ze segmentu menších a středních společností. Navíc bylo přepracováno grafické rozhraní WebAdmin aby se ještě více zjednodušila správa.

více informací >

Astaro Wireless Security je nyní připravena pro BETA test!

7. července 2010

Astaro Wireless Security přináší nový přístup, který rapidně zjednodušuje práci při zajištění bezpečnosti a spolehlivosti bezdrátových sítí. Není třeba aby administrátor spravoval všechny AP jednotlivě, protože veškerá nastavení jsou zajištěna pomocí Astaro Security Gateway, která se funguje jako kontroler.

více informací >
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony