Archiv novinek

Rozhovor: Přidanou hodnotu v Annex NETu umíme

22. prosince 2010

Napsali o nás na ChannelWorld.cz:  Annex NET, distributora s přidanou hodnotou (VAD), představil ChannelWorldu Patrik Sychra, manažer partnerského prodeje, podle kterého se nové obchodní příležitosti mohou objevit i během ekonomické krize.  

více informací >

Aktuální promoakce a novinky u Astaro!

8. prosince 2010

Chtěli bychom Vás informovat o aktuálních promoakcích a novinkách týkající se bezpečnostního řešení Astaro.

více informací >

Innovaphone přichází s novými VoIP bránami IP6010 a IP0010

4. listopdu 2010

 IP6010                                                                     Společnost innovaphone přichází na trh s novou VoIP bránou IP6010, která je výkonnějším nástupcem stávající  brány IP6000.  U nové brány byli použiti osvědčené prvky IP6000 a zároveň bylo dosaženo nejvyšší hustoty portů. VoIP brána IP6010 má 4 primární E1 rozhrání (PRI), dvě z nich lze použít pro připojení k VTS a další dvě pro připojeni do vnitřní sítě. Jednotlivé porty mohou být aktivovaný samostatně, podle potřeby uživatele. IP6010 má dále jedno ISDN BRI rozhrání a dva Ethernet porty. IP6010 je zároveň platformou pro innovaphone VoIP PBX.

více informací >
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony