Archiv novinek

Astaro získalo certifikát IT Security v souladu s Common Criteria

1. července 2011

Společnost Astaro, světový lídr v poskytování centralizovaného bezpečnostního řešení (UTM), získalo IT Security Certificate v souladu s  Common Criteria (ISO 15408). Prošlo náročnými testovacími kriterii EAL4+ v německé federální kanceláři pro informační bezpečnost (BSI). Po velice náročných zkouškách získalo certifikát s identifikačním číslem BSI-DSZ-CC-0696-2011, který se vztahuje na produkt Astaro Security Gateway V8 Packet Filter Verze 1.000, který byl vyvinut při technologické spoluprácí společnosti Astaro a Secunet .

více informací >

A je to tady! Nový innovaphone PBX verze 9!

16. května 2011

Společnost innovaphone přichází s novou verzí PVX verze 9, která nabízí širokou škálu nových hardwarových a softwarových funkcí. Zamilujete si jí!

více informací >

Nejnovější produktová řada telefonu innovaphone dostala prestižní ocenění!

9. května 2011

Společnost innovaphone má dobrý důvod k oslavám: nejnovější produktová řada telefonu dostala prestižní ocenění “red dot award: product design”. Tato řada byla navržena speciálně pro reprezentativní kancelářské prostředí a pro profesionální uživatele. Rozhodně přesvědčila i profesionální porotu.       

více informací >
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony