Archiv novinek

Pozvánka na seminář - VoIP systémy innovaphone nové generace

12. dubna 2012

zveme Vás na odpolední setkání s innovaphone, které pro Vás připravili společnosti innovaphone a  Annex NET s.r.o..  Setkání se koná  3. 5. 2012 v hotelu Barcelo.    

více informací >

Sourcefire workshop

24. února 2012

Dovolujeme si Vás pozvat na setkání, které pro Vás připravili společnosti Sourcefire a Annex NET. Setkání se koná 21. března 2012 v Praze, v hotelu Barcelo.   Zaregistrujte se a dozvíte se jak vám  Sourcefire pomůže zvýšit úroveň bezpečnosti ve Vaší společnosti. Během setkání se dozvíte o Sourcefire Agile Security, což je proces, který umožňuje bezpečnostní technologii neustále reagovat na probíhající změny a tím i chránit Váš business. Dále se dozvíte o Sourcefire Next-Generation IPS a Sourcefire Next Generation Firewall – novém produktu firmy Sourcefire, který Vám přináší unikátní výhody proti hrozbám reálného světa.

více informací >

10 důsledků síťové slepoty

16. listopdu 2011

  V roce 1985 neurolog Oliver Sacs ve své knize nazvané „Muž, který si spletl manželku s kloboukem“ popsal případ muže, který oslepl, aniž by si toho sám všiml. V tomto zvláštním, ale pravdivém příběhu si pacient, doktor P., celou dobu myslel, že je v naprostém pořádku. Při odchodu od lékaře však v čekárně chytil za hlavu svou manželku, protože si jí spletl s věšákem, na kterém měl viset jeho klobouk. Doktor P. trpěl vizuální agnózií (ztráta schopnosti rozpoznat předměty), která byla bohužel pro něho způsobena nádorem v mozku nacházejícím se v oblasti zodpovědné za zpracování zrakových vjemů.

více informací >
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony