Archiv novinek

Nová verze Sophos UTM již k dispozici!

30. července 2012

Rádi bychom Vám oznámili, že Nová verze Sophos UTM již je k dispozici. Přehled hlavních novinek ve verzi UTM V9: Endpoint protection – rozšiřuje funkce UTM i na koncové stanice, ale konfigurace probíhá z grafického rozhraní UTM brány, přidává antivirovou ochranu a „device control“ bez ohledu na tom, kde se uživatel zrovna nachází, licenční balíčky již jsou k dispozici v novém ceníku; Wireless Captive Portals – umožňuje snadno spravovat dočasné přístupy k firemní wifi pro návštěvníky pomocí kupónů (omezení dle objemu dat nebo času apod.); Nový AV engine Sophos  - integrací výkonného AV Sophos s jedním z vysoce hodnocených antivirů trhu Avira se zvýšila rychlost a přesnost detekce malware; HTML5 VPN portal – tato nová funkce umožňuje uživatelům získat bezpečný přístup do vnitřní sítě pouze za pomocí prohlížeče, bez potřeby instalace jakéhokoliv doplňku či apletu; New WebAdmin GUI Look – graficky přepracované rozhraní s mnoha vylepšeními, rozložení prvků dle verze V8, přidána plná kompatibilita pro iOS a Android OS dotykově ovládaných zařízení. 

více informací >

Sophos Day 2012 představení změn a základních produktových směrů společnosti SOPHOS

4. června 2012

dovolujeme se Vás pozvat na workshop – Sophos day 2012, který pro Vás připravili společnosti Sophos (dříve společnost Astaro) a  Annex NET s.r.o. Jak už možná víte, společnost Astaro se stala v letošním roce součástí společnosti Sophos. S tímto krokem jsou spojeny pozitivní změny přinášející nové směry a obchodní příležitosti spojené s řešením komplexního zabezpečení IT infrastruktury zákazníků. Rádi bychom využili tuto příležitost a osobně Vás o těchto změnách a novinkách informovali.

více informací >

Sourcefire Vás zve na ochutnávku vín

15. května 2012

zveme Vás na degustaci kvalitních moravských vín, vedenou profesionálním sommelierem, kterou pro Vás připravily společnosti Sourcefire a Annex NET. Ochutnávka moravských vín se koná 31. května 2012 od 18:00 hodin, v Národní bance vín v Praze. Sourcefire, Inc. je světový lídr v oblasti inteligentních bezpečnostních řešení, který výrazně mění způsob, jakým společnosti přistupují k minimalizaci rizik na poli síťové bezpečnosti.

více informací >
Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony