Ipswitch

Společnost Ipswitch Inc., byla založena v roce 1991 a sídlí v Lexingtonu (Massachusetts, USA). Je předním světovým výrobcem softwaru pro dohled a management datových sítí LAN/WAN a řešením pro bezpečný přenos dat v Internetu. Společnost Ipswitch se dělí na tři divize, které působí nezávisle na sobě:

Ipswitch Network Management: Produkty WhatsUp Gold monitorují síťovou infrastrukturu i aplikace, mapují sítě, sledují servery, databáze, síťová zařízení, služby a zobrazují jejich výkon. Ipswitch File Transfer                                                                 

Ipswitch File Transfer divize je globální poskytovatel technologie, která umožňuje řešení pro bezpečný přenos vašich cenných dat v Internetu.

Ipswitch Messaging divize je odpovědná za IMail Server software, který poskytuje snadno rozšiřitelný a spolehlivý e-mail server a messaging služby s webovým přístupem i administrací.

V letech 2010 až 2012 získal Ipswitch ocenění Boston Business Journal jako jeden z nejlepších zaměstnavatelů v regionu.

Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony