Monitoring infrastruktury


Pro většinu menších firem je ruční správa sítě vyhovující jen v době, kdy má pár uživatelů a aplikací. Jakmile se síť rozrůstá, správa koncových bodů, vzdálených uživatelů a síťových zařízení se promění v celkem složitý a náročný proces. V tu chvíli je třeba zvolit nástroj pro automatizaci procesů.

Jako správce sítě menší i velké sítě potřebujete mít přehled o síti a jejím výkonu v reálném čase, základní topologii a vzájemné závislosti síťových prvků. Budete chtít dostat upozornění ve chvíli, kdy se začíná projevovat nějaký problém na síti a zároveň počet incidentů snižovat pomocí proaktivního managementu.

Produkty WhatsUp Gold monitorují síťovou infrastrukturu i aplikace, mapují sítě, sledují servery, databáze, síťová zařízení, služby a zobrazují jejich výkon. WhatsUp Gold zasílá automaticky notifikace administrátorovi dle definovaných událostí, případně spouští další procesy pro zabránění větším problémům.

Komplexní zabezpečení Vaší sítěKomplexní, intuitivní a prověřený software!innovaphoneArcserveMultifunkční zařízení pro výstavbu WANNCPLOGINventoryAplikace pro mobilní telefony